Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismer valaki olyan "varázslatr...

Ismer valaki olyan "varázslatról" ami megszünteti az emberben a szerelmet?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam,s közben eltelt 3 évnyi szenvedés a párom miatt aki már nem szeret.Egyszerűen nem tudok nem szerelmes lenni belé akármennyi rosszat tesz is ellenem.Annyira belebetegedtem már ebbe a dologba hogy állandóan beteg vagyok,sirok és sorolhatnám.A mindennapjaim szenvedésből állnák.Míg más szerelmi kötést akarna csinálni ilyen helyzetben hogy visszaszerezze a másik fél szerelmet,én nem vagyok ilyen igazságtalan hogy valakire kötést rakjak csakhogy újra szeressen.Viszont mar ezt akkor sem bírom így tovább.Szoval most választ keresek arra hogy van-e olyan varázslat ami kiveszi,megszünteti bennem a szerelmet.Kerem segítsetek.Koszonom.

2018. szept. 20. 17:16
1 2
 11/16 VPeter90 ***** válasza:

Több mint 12 éve vagyok benne a témában. Már minden más érzelmet kiöltem magamból, a szív amit egykor kaptam majdnem teljesen megszűnt létezni. Próáltam már minden módon. Az összes elem összes kombinációjával ostromoltam de mind hiába. Az érzelmi világ (már ami megmaradt belőle) gyakorlatilag a kenyérpirító és a számítógép szintjén mozog. Azonban a szeretet/szerelem érzését nem sikerült megölnöm. Szval ha találsz rá választ az nekem is segítség lenne. AZ az 1etlen dolog ami miatt még rám lehet aggatni azt a megalázó nevet "ember". Ha az eltűnne akkor már joggal háborodhatnék fel ha valaki így nevez. Szomorúságot, magányt el lehet tüntetni sötéttel. Boldogságot, elhamarkodott döntéseket jéggel (víz +leveggő). Belső kirohanásokat levegő-vel. Többet hirtelen nem tudok felsorolni mert nem emlékszem milyen érzelmeim voltak még régen. Szval ha valaki talál választ erre a kérdésre. Azt én is megköszönném.

Igaz épp nem szeretek senkit de nem szeretném állandóan azt az érzést kapni mikor ránézek 1 lányra hogy "milyen lenne őt szeretni". Elegem van már belőle.

2018. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia

Szerelmi oldást tudok tanácsolni

2018. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Simán szakíts vele, mocskosul fájni fog, de aztán majd jobb lesz. Nem kell ide varázslat.
2018. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

De jó volna ha létezne ilyen varázslat!

A szerelem egy fölösleges, kártékony dolog, semmi haszna nincs, de annál több kárt csinál

Ha lenne valami mágia vagy csodaszer vagy akármi ami megszabadít a szerelemtől, rengeteg embernek sokkal boldogabb lehetne az élete!

Nagyon szükség volna egy ilyen varázslatra!

Ha bárki kitalálta a szerelem ellenszerét az írja meg!

2019. aug. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eloszor a hulyeseg elleni varazslatot kellene elvegezni magadon, mert a hulyeken nem mukodok a szerelem elleni varazs
2019. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ismerni nem ismer senki (szerintem), de igeny az volna ra!!!


nagy segitseg lenne, nemcsak nekunk de az egesz emberisegnek ha sikerulne a szerelmet egyszer s mindenkorra megszuntetni


remelem a tudomany erre is talalni fog valaszt, mar itt volna az ideje

nagyon hasznos volna a szerelmet vegkepp eltorolni vegre

2021. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!