Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy boszorkány?

Lehet hogy boszorkány?

Figyelt kérdés
Kezdek gyanakodni, hogy édesanyámnak van valami természetfeletti képessége. 3-4 embert átkozott meg eddig, akik közül kettő meghalt, egy autóbalesetet szenvedett, egy pedig elkapott egy súlyos bőrbetegséget miután megátkozta. Sokszor vannak megérzései is amik bejönnek. És ha tényleg van valami képessége akkor azt én örökölhettem? Kíváncsi lennék a véleményetekre van-e valami összefüggés vagy csupán véletlen.
2010. jún. 23. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem boszorkány, hiszen a boszorkányság az egy természetvallás, és az a törvényük, hogy: "Bármit megtehetsz, ha másnak nem árt."

Az átkozás az a fekete mágia körébe tartozik.

Igen, az ilyenek öröklődnek, de nem teljes mértékben; kivéve akkor, hogyha az apád is ilyen.

Szerintem nem véletlen.

2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
68%
ha adok 1 listát akkor végig átkoznád nekem? :)
2010. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Az én átkaim is bejönnek hosszabb rövidebb időn belül. Ha megátkozol valakit tuti hogy meg fog halni csak idő kérdése... Lehet nem így kéne intézni a dolgokat de hát vannak még értelmi fogyatékos emberek hát csináljátok ha ezt élvezitek. Persze ez csak az én véleményem, elég szar világba élnénk hogyha használnak az átkok..Persze ha a középkorba akartok élni akkor számoljatok azzal is hogyha kiderült 1 emberről hogy boszorkány elégették.
2010. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egyszerű. Vegyél neki egy seprűt, és figyeld meg, mire használja. Ha a konyhát tisztogatja vele, akkor nem boszi. Ha azonnal felül rá, és elrepül, akkor igen.
2010. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

"Ha megátkozol valakit tuti hogy meg fog halni csak idő kérdése..."


Ha nem átkozol meg valakit, akkor is tuti, hogy meg fog halni, csak idő kérdése. :D

2010. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Utsó ez jó volt :D tetszett :D
2010. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
00:18 vagyok. Szerintem a 00:11 is ugyanerre gondolt, ironizált. :)
2010. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem én:D Igazából nem hiszek az ilyesmiben, csak furcsának találom. És nem az a hobbija hogy átkozza az embereket, csak sokan kihasználják hogy jószívű, ő meg "így vág vissza".
2010. jún. 24. 00:31
 9/14 anonim ***** válasza:
És tényleg :D Ha megátkozok 10 ember akkor azok biztos hogy meghalnak egyszer :D Ha más nem az öregség miatt :D Szóval hatásos :D
2010. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
nem akarom édesanyád bírálni, de ez nem jószívűség, inkább tanulja meg elkerülni, hogy kihasználják, és próbálja meg inkább kiröhögni vagy valahogy alátenni, de ne átokkal gyilkolni, ez elég súlyos dolog. Az én anyukám jártas az ezotériában, de ilyet sose csinálna, pedig őt is és engem is sokan kihasználtak már és szerintem van rajtunk kivűl még több ezer ember akik így jártak!
2010. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!