Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi magiáról hallottatok...

Szerelmi magiáról hallottatok már? Hogyan szerezhetném vissza a hőn szeretett férfit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%

Ez is a szakterületemhez tartozik.


Ez hogy történik? A kiválasztott személy kellemetlenül fogja magát érezni, ha nem lesz a közeledben. Ez nem szerelem. Amikor a közeledben lesz elmúlik a kellemetlenség érzése, és visszakerül az eredeti állapotába. Ezt ő hamisan, úgy fogja megélni, hogy melletted megnyugszik, szüksége van rád. Pedig te vagy a fusztrációjának okozója. Ha megtudná, hogy te tetted ezt vele, és megértené hogy ez így működik hibáztatna. Vagyis nem szeret eredetileg. Ehhez jön még hozzá, hogy álmaiban esetleg megjelensz. Több módban. Egy személy aki kedves, szeretkezés közben, esetleg mint a fuszráció feloldója. Csupa hamis kép. Később ezt úgy foghatja fel, hogy szeret, mert különben mi a magyarázata, hogy rólad álmodik. Persze nem szeret, de nem tudja mivel magyarázni az álmait. Akihez elmész hogy ezt megcsinálja neked, sokat fogsz fizetni neki, de nem a szerelmet fogod kapni, hanem egy becsapott embert. Később, ha szeretnéd folytatni még több pénzt fog elkérni, és így tovább. Majd, ha már nem szeretnéd folytatni, mert érzed, hogy az egész így nincs rendben, veled is megcsinálja ugyan azt mint vele, és akkor meg azért fogsz fizetni, hogy feloldja azt. Majd mindig azt fogja mondani, hogy már csak egy kicsit kel fizetni és minden rendben lesz, de igazából soha nem lesz vége és elviszi az összes pénzed.


Ha magad akarod megcsinálni, az még veszélyesebb. Akkor majd azért fogsz fizetni, hogy valaki feloldja azt amit elrontottál magatokon.


Ha valaki ingyen megteszi neked, akkor is egy hamis érzelmű embert kapsz, aki soha nem szertett igazából, és erre rá is jöhet. (egy idő után úgy is rájön)



boldogtalan leszel, és ártalmas...

2010. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én is gondolkoztam a szerelmi kötésen.. de aztán amikor utána olvastam rájöttem hogy hülyeség, és szemét dolog lenne ilyet művelni valakivel ha nem tud róla.. meg aztán állítólag nekem se lenne a legkellemesebb... szóval inkább elvetettem az ötletet
2010. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!