Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik mágia? Vannak manapság...

Létezik mágia? Vannak manapság is mágusok? Mire jó a mágia?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem.Nem.Semmire.
2018. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Munkámban azokat hívjuk mágusoknak, akik mindenféle előzetes ismeretség nélkül tudnak olyan problémákat könnyen és gyorsan megoldani, amikkel az egész csapat napokig, hetekig küszködik.
2018. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
A 2-est adom :D de amugy érdekes pont a szkeptikusok azok akik a legtöbben vannak ebben a kategóriában :D na ez a varázslat/csoda/ezotéria :D szoval itt a kérdésedre a válasz létezik mágia
2018. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Ha létezne, minden sarkon tündérekbe, angyalokba, meg gonosz démonokba kellene botlanom.
2018. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

többféle dolgot neveznek mágiának.

Pl. vannak köztük tudásrendszerek, úgymond benne vannak a levegőben, olyasmi, mint az internet, csak kell hozzáférés és le kell tölteni az alkalmazásokat és használni a szoftvereket.

Hozzáférést beavatások során kapsz, és a szoftverek használatát tanfolyamon tanulod.

2018. okt. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
40%
Nem létezik.
2018. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

1: Létezik, csak nem működik.

2: Igen, csak nem tudnak semmi mágikusat.

3: Ha működne, akkor természetfeletti dolgokra lenne képes.

Az meg, hogy egyes embereket, akik valami természetes dolgot nagyon jól csinálnak, mágusokhoz hasonlítanak... egy dolog. Attól még ők nem mágiával foglalkoznak.

2018. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Jack8 ***** válasza:
50%
Igen, létezik. Csak manapság sokkal jobban elterjedt az, hogy nem mágia hanem bűvészet, manapság is vannak bűvészek (lásd Dynamo). És arra jó, hogy elkápráztassa a közönséget, elhitesse velük hogy tudnak varázsolni, közben pedig csak trükköket adnak elő.
2018. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
Arra jó a mágia, hogy magadra haragítsd az Istent. Benne van a Bibliában is, hogy Isten átka lesz rajtad, ha ilyen praktikákat követsz (szellemidézés, asztaltáncoltatás, halottlátás, halottidézés, rontáslevétel, jóslás, stb...) Aztán meg nem tudod mitől lettél rákos, beteg, megy lefele a lejtőn az életed. Mert aki ezekhez folyamodik, attól elfordul az Isten és nem lesz áldás az életén. Olvasd el mit mond a Biblia ezekről. Ne ezekben higyj, hanem Istenben.
2018. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

vannak olyan dolgok amire nincs logikus magyarázat

pl. kolis voltam, egyik délután lefeküdtem az ágyamra, 2 méteres körzetembe nem volt senki, 1 gyerek volt még rajtam kívűl a szobába, ült az asztalnál és rajzolt

egyeszer csak anyit látok, hogy az ágy felső része emelkedik, pl mintha valaki benne feküdne és nyitná ki (volt hogy poénkodtunk ilyennel) ugrottam egyet az ágyon és vissza zárult, de senki nem szolt egy szót se, szobatársam észre se vette (füles a fülében)... kb 1 perc után felnyitottam már, hogy jól van e gyerek, mert kussolt, felnyitottam ott azért elgondolkodtam mikor senki nem volt benne csak az ágynemüm az ágy bal oldalába összehajtogatva, úgy ahogy hagytam

se az ágynemű tartóba se az ágy mögött nem volt senki, elég fura volt

(ez egy halál komoly sztori nem viccnek szántam, nem mondanám hogy nagy ezotéria hívő vagyok, de van amire nincs magyarázat)

2018. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!