Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik mágia? Vannak manapság...

Létezik mágia? Vannak manapság is mágusok? Mire jó a mágia?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Létezik. Vannak. A mágia rengeteg dologra jó, amiért általában a legtöbben belekerülnek, az a mindennapi, anyagi célok elérése, ami működik, később viszont sokan felfedezik, hogy személyiségfejlődésre, egy boldogabb, kiegyensúlyozottabb élet megteremtésére és végső soron spirituális harmóniára is jó. Röviden arra jó, hogy a kezedbe az életed felett az irányítást és úgy írjad, mintha egy film lenne az életed és te lennél a forgatókönyvíró.
2018. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Létezik a mágia. Bizonyos oknál fogva, nem látható szabad szemmel jelenleg a Földön.

Vannak mágusok, de ez leszűkíti a teljes választ. Inkább elérhető olyan tudás, mely szakosítja vagy egyfajta rálátást ad erre a témakörre. Mindenki megtalálja magában azt, amire képes. A megszerzett tudás csak előhozza ezt.

A mágia a világegyetem komplex megértésére szolgál. Egyfajta tudásra tesz szert az egyén, ami által jobban megérti a saját és a körülötte lévő világot, annak rendszereit, abban elfoglalt helyét, önmagát és azt, mire lehet képes.

Persze, mivel mindenki különbözik, így eléggé szerte ágazó, ki, mire képes.


Minden elsajátítható, de mondjuk úgy, nem egyszerű elsajátítani ezen ismereteket a mai világban. Nem lesz tőle különleges az ember, hanem egyfajta tudásra tesz szert, semmi több.

2018. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
a halhatatlansagot elertek a magusok es kihaltak miatta
2018. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 alonelyman ***** válasza:

Már a kérdezőt sem értem,hogy lehet ilyet megkérdezni egy mágia rovatban??? Valaszolókat sem értem...gyerekek, azért mert ti nem tapasztaltátok meg akkor nem is létezik?

Milyen buta felfogasotok van már....akkor ha éb még sosem láttam bugatti veyront akkor nem létezik?


Mágia igen is létezik és mágusok , boszorkányok is vannak és mindig is lesznek! Én is foglalkozom mágiával és bőven tapasztaltam annnyit, hogy tudjam ez nem egy ál dolog és nem csalás nem kitaláció.

2018. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11: Hogy működik a mágia az anyagi helyzetre? Én még ezzel nem találkoztam.
2018. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk elég kiraly lenne ha létezne mint a filmekben

És egy részen mindig is reméli hogy létezik

De figyelj a világunknak a 80-90% nem is tudjunk ki mutatni hogy létezik (sötét anyag, sötét energia) szoval talán régen az emberek igy hívtak (leet nem is voltak egyes emberek annyira buták!) ma is sok dolgot nem tudnak bizonyítani a tudósok de a világunk alap pilléreit ezekre építik pl Einstein roseweld (asszem igy írjak...) hid (ez annyit tesz hogy az idő utazás elméletileg lehetséges csak még a tudomány nincs azon a szinten) minek hívnád ezt? Persze hogy mágiának mivel még nem értjük csupán hiszünk hogy lehetséges!

2018. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. igen.

2. igen.

3. attól függ mire használod.

2018. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!