Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tehetek, ha azt gyanítom...

Mit tehetek, ha azt gyanítom hogy a családunk el van átkozva? Jobban mondva, létezik egyáltalán ennyire erős átok?

Figyelt kérdés

Előre engedem, hogy nem érdekel ha röhögtök a kérdésemen, a nevetés egészséges, és javítja a hangulatot. Szóval pont lexarom.

Anyám fiútestvérét régen megrontották -akkoriban még igenis voltak ilyenek. 1960-as években lehetett, mivel anyám 1954-ben született. Nem tudok részleteket hogy pontosan miért tették, - valami lány akarta őt kb, és gondolom bosszúból de a lényeg -hogy bele is bolondult. Nem volt eszénél, megőrült, és ezt kihasználva meg is ölték egy folyónál Anyám szerint nem tudták vissza rontani. Vagyis nem tudták sajnos levenni róla a rontást sajnos. Anyámék találták meg a kabátját, a kabátja belsejéből egy nagy darab anyag ki volt vágva. Nagyanyám mikor meglátta-anyámék mutatták meg neki, azonnal sírásba kezdett- mert már tudta miröl van szó. Ez valóban megtörtént. ÉS én úgy érzem, hogy lehetséges, hogy a családunkat megátkozták. Nem vagyok teljesen biztos, de megvan rá az esély. Nem azért írtam ezt ki, hogy azt olvasgassam hogy ez mekkora butaság. Hanem azért mert negatív erők munkálkodnak az egész családunkban, enyhén kifejezve. Nem is kívánok többet magyarázkodni, de a lényeg hogy létezik-e egy annyira erős átok, ami egy egész családot képes tönkretenni? Arra gondolok, talán anyámat is elátkozták réges-régen, és lehet hogy belevontak minket, a gyerekeit is. És mai napig is súlyt minket.

Ha lehet kíméljenek meg akik nem hisznek ebben, azok megjegyzéseire végképp nem vagyok kíváncsi, és felesleges lenne egymást fárasztanunk! Ez az ezotéria kategória, és teljesen komolyan gondolom a kérdést! Amúgy meg ha tényleg így van, ha mégis meg vagyunk átkozva, akkor ezt hiszem semmi nem tudná visszafordítani. :(

És tényleg nagyon érzem a negatív erőket, na.


2019. jan. 29. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon is létező jelenség a generációs átok. Pontosan nem tudom hogy hogyan lehetne semlegesíteni, egyáltalán lehetséges-e. Remélhetőleg valamelyik alattam válaszoló tudni fogja a választ.

Ha szabad kérdeznem, akkor pontosan milyen jelenségeket észleltek a családoddal?

2019. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jobb lenne ha kifejtenéd az átok jelentését.

pl: az én átkom a férfiakról szól. Soha egy férfi sem volt kedves vagy jó hozzám/ velem. mindíg az bizonyosdik be h én vagyok az erősebb jellem és a bátrabb és a megbízhatóbb. vagyis egy férfi sem tud méltó lenni hozzám. nem arról van szó h ezekben a férfiakban nincsenek jó tulajdonságok v h nem megbízhatóak stb. csak velem pont nem azok. én ezek miatt férfiasabbnak érzem magam és annak is látnak a barátaim, kollégáim. vagyis erős nőnek és példaképnek tekintenek. ez pozitív rám nézve,de negatív h csak magamra számíthatok. ki akarna egyedűl élni?


az én átkom feltehetően engem véd. szerintem nagyon hűséges lehettem előző életemben. szerintem még mindíg ragaszkodok az előző életemben lévő páromhoz, aki nagyon is méltó arra h igazi férfinak nevezzék.

de valószínű h sohasem találom meg.


én nem is akarom már feloldani ezt az átkot, mivel tűl sok férfi próbált meg kihasználni és sokat hazudoznak a mai napig is.


de ha te részletesebben leírod az átkot, talán tudnék neked segíteni.

2019. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem írhatok semmit.
2019. jan. 30. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az én családomban is erről van szó. Anyukámnak 2 testvére is úgy halt meg ahogy te is leírtad. Azóta ugyan úgy enis tapasztalok negatív dolgokat. Ha gondolod írj nyugodtan ha tudok segítek.
2019. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 írtam neked, te mit tettél ez ellen?
2019. jan. 31. 17:14
 6/8 szittya15 ***** válasza:
Bizony létezik ma is, csak sokan, mint a struccok elbújnak a kérdés elöl. Ismerek olyanokat, akik átok rontás és kötések levételével, hatástalanításával foglalkoznak. Privátban keress meg, ha érdekel.
2019. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az átkot csak az tudja levenni, aki rátette. Szóval hiába mész akármilyen erős jóshoz vagy boszorkányhoz, enyhíteni tud rajta, de levenni nem. Maximum ha a ruhadarabot megtalálják és elégetik, ami 60 év alatt szintén valószínű, hogy már elbomlott, ha elásták, nem hiszem, hogy maguknál tartották. Sajnálom.
2020. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondass Szentmisét a családodért! Imádkozd a rózsafüzért! Vasárnaponként járjatok Szent misére!
2021. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!