Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom meg, hogy hatott...

Hogyan tudom meg, hogy hatott a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Kifogom probálni,csak azt nem tudom,hogy,hogy fog rájönni az illetö akit megbabonáztam hogy én voltam?!
2010. jún. 30. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem próbálnám, még ha hatna is esetleg, nagyon rossz érzés lenne azzal a tudattal vele lenni, hogy nem tiszta szívből szeret, csak egy hókuszpókusz miatt... De te tudod.
2010. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

szerintem szemét dolog ilyet csinálni... de te tudod.

boldog lennél azzal a tudattal, hogy a srác nem önmagadért szeret??

2010. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
0%
Sehogy... ilyen hókuszpókusz nincs, ergo nem is működhet... De ha meg működne, akkor egy becstelen izé vagy, mert emberi mivoltodat és emberi méltóságodat ezzel magadtól veszed el, tehát megszünsz embernek is lenni...
2010. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy ha jól megerőszakol!
2010. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
84%
Én megcsináltam,bár tudom,nem volt etikus dolog.Elvégeztem egy rituálét,amiben megszabtam,hogy a szeretett fiú egy hét múlva valljon szerelmet...nos én lepődtem meg a legjobban,amikor így is történt!De már nem először működött nálam a szerelmi kötés...hidd el,érezni fogja az illető hogy hozzád vonzódik,mert a kötés a kettőtök energiáit szövi,hozza egybe,vagy valami ilyesmi.Váratlanul jelezni fog feléd,vagy véletlenül felbukkan a közeledben,stb.Remélem tudtam segíteni.
2010. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem hiszek abban,hogy ez működne,de azt olvastam róla,hogy jobb ha nem csinálja az ember.Mert ha a te érzéseid elmúlnak,akkor is ragaszkodni fogsz hozzá egész életedben,mikor minden szörnyü vele akkor is.Szóval ez nem szerelmi kötés,hanem ragaszkodás egy életen át,mikor már rég nincs szerelem,sőt gyülölet van,akkor sem akarod majd elengedni,mert nem csak rá hat,hanem rád is. És a következő életetekbe is átvihetitek,tehát újból találkoztok és abban az életben is örökké együtt lesztek,boldogság nélkül.Na most ha ilyet tényleg lehet csinálni,szerinted megéri?
2010. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem megéri!


Én tudom hogy mért akarom csinálni! Szerelemmel vagy annélkül. És semmi nem érdekel mert megakarom csinálni mert kiváncsi vagyok rá. ha úgy van akkor majd (levetetm) ha lehet.

2010. júl. 1. 05:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nekedmegéri, akkoroké, deinkább keress eg olyan srácot, aki szintén így gondolkodik, ne egy normális ember életét tedd ezzel tönkre!
2010. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
majd én!!!!!eldöntöm.
2010. júl. 1. 19:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet nem is kell ez a szerelmikötés. jó úton járok és nem hokuszpokuszoknak köszönhetöen,hanem a természetnek.....
2010. júl. 1. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!