Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek az ilyen "mágiában"?

Hisztek az ilyen "mágiában"?

Figyelt kérdés
Elég szkeptikus vagyok ilyen téren. Egy ismerősöm foglalkozik energetikával (gyógyít, küld). Adott nekem egy fehér gyertyát, amit feltöltött valamilyen energiával és kívánom kell valamit, majd több napig égetni. Hát egye fene kiprobalom, ő azt mondta hinni sem kell benne. Hisztek az ilyesmiben?

2019. ápr. 8. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez létező dolog, csak eléggé megfoghatatlan.

Viszont szerintem egyszer a tudomány is el fogja ismerni, hogy van ilyen.

2019. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem minden hit kérdése. Ha te hiszel benne, akkor valószínűleg működni fog. :)
2019. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A gyártja valamilyen szinten rákkeltő, és a túlzott energia, gyúlékony dolgok mellett elhelyezve felgyújtja a házat.
2019. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Magia nincs. Se gyertyas, se masmilyen, se olyan amiben hinni kell, se olyan amiben hinni se kell es mukodik. Akkor se ha nagyon akarod. Akkor se ha nagyon jobaratod a magus. Nincs es kesz.
2019. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Nincs olyan hogy "nincs és kész". Te kb pont az az ember vagy aki utána se néz ezeknek a dolgoknak csak ugatnak.

Kedves kérdező! A természetgyógyászatban is nem egy helyen előfordul az energiával és a megfelelő rezgések leadásával való gyógyítás. Ezt bárki meg tudja tanulni, csak vigyázni kell nehogy lemerülj, mert akkor te magad is fogékonyabb leszel a betegségekre, levertségre.

Tulajdonképpen ezt a folyamatot az energia leadó úgy érzékeli, mintha áramlana a vér az ereiben, néha bizsergető érzés, ahogy kivezetik magukból a kezükön keresztül a felvevő félbe az energiát. (nem nagy kunszt, te is megtanulhatod) De itt nagyon figyelned kell arra hogy ne légy dühös/ideges, mert a hangulatodat is átadod ezzel az egyénnek. Tedd (kezdésnek a jobb kezed, mert azon általában könnyebben megy az energiaközlés) a problémás testtájékra, és összpontosíts. Ha a kezelt személy melegedni érzi a tenyered, jó eséllyel sikerült. A legegyszerűbb ha van melletted egy fejfájós ember és a fülére teszed (ez esetben mindkét kezed) és minden egyes kilégzéseddel adsz egy kis löketet az energiádnak. De ha nem érzed annyira intenzíven a mellkasodban, inkább halaszd el, és töltődj fel kicsit (gondolok itt a természetre, az is sokat segít ha leülsz egy fa tövébe, de NE szedd le semmijét. Se levél, se kéregdarab) vagy egyszerűen eltöltesz egy kis időt a szobanövények gondozásával, ill. kertével, ha van.

A kívánsággyertyáról még nem hallottam, de próbáld ki! Érdekesnek hangzik.

2019. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A több napos égetés alatt felszabadul a belétöltött fényenergia.
2019. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általános iskolába is ezt mondtad a fizika tanárnak? H te "szkeptikus" (nem mintha tudnád ez mit jelent) vagy, meg nem hiszel az ilyenekbe? :DD
2019. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, mit jelent. Nyilván ismersz, ugye?

Köszönöm a tartalmas hozzászólásod, nyilván az egész életed ilyen tartalmas lehet. Egy kérdést tettem fel, választ vártam pár embertől, nem pedig beszólogatást, aminek semmi értelme. De nyilván az önkielégítés egyik formáját te így gyakorlod, itt, ezen az oldalon. Köszönöm mégegyszer.

2019. ápr. 9. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Kipróbálod, és vagy működik, vagy nem. A hashajtóban is lehet hinni, meg nem hinni, de ha beveszel belőle egy marékkal, akkor nem hit kérdése, hogy mi fog utána történni.
2019. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a gyertya jó, igazából szerintem nincs megbűvölve. A kívánság és az égetés a "mágia", a több napi égetéssel úgymond foglalkozol a kívánsággal, és "bevonzod" előteremted a megvalósuláshoz szükséges "energiákat?", vagy tudatosan vagy a tudatalatti működteti, a "csoda", az csoda. És nem csoda, mert még hinni se kell benne...


a mágia tőmondata: Kérd és adatik...


(próbáld majd ki, ugyan így, fehér gyertyával, csak előtte kérd meg segítsen, a kívánságod teljesítésében, s fényével emlékeztessen s engedje hozzád.)


kíváncsi vagyok működik e, és hogy ez működött e

2019. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!