Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Cs Honnan tudhatom biztosan,...

A.Norbert kérdése:

Cs Honnan tudhatom biztosan, hogy megszállt-e a sátán?

Figyelt kérdés

Néha rámtör ilyen fura görcs, miközben furcsán néznek rám az emberek, hívjak papot? A biztos válasz megtalálásához egy kicsit magamról:



Szeretek a margit hídon sétálni, álltalában a budai hídfőnél.



Szeretem a pacalt



Szeretek pacalt enni a margit hídon



Csak is ruha nélkül megyek utcára



Valaki valami tipp?



#ssdgfsdfsd #sdfsfsdfsdfffsdfdsdfsdfsdfsdf;
2019. ápr. 9. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Megszálltak bizony, neked már kampec! A fenébe is, nem tudunk rajtad segíteni. Nincs pap vagy Isten, aki segítene rajtad.... Vagy talál mégis? Van még valami, ami gyógyulást hozhat... Hallottam egy bizonyos "pszichiáter" nevezetű egyénről... Talán ő megváltást hozhatna rád...? 🤔
2019. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy valaki akar veled foglalkozni. Nekem egy szellemecske se jutott vagy valami, téged meg a sátán szállt meg... Nem hogy örülnél, hogy veled akar lenni.
2019. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem Sátán, hanem sz0pó görcs.

Ez akkor van, ha valaki mindig sz0pik.

2019. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, egy távoltartási végzéssel elintéztem, kevdes kettes, már szabad az út
2019. ápr. 10. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Lehet hogy már nem veled van, de én nem leszek egy pótlék. Ha engem akar, akkor engem választ, de nem így tett.

2019. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pihenned kéne,

másnem egyél pacalt a margit hídon a budai hídfőhöz közel ruha nélkül, és ne görcsölj azon ki hogy néz rád ;)

igen, pihenned kéne...

2019. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!