Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet így voodoo babát használni?

Lehet így voodoo babát használni?

Figyelt kérdés

Nem másnak akarok ártani meg semmi ilyesmi?

Ha csinálok egy voodoo babát az "én képemre" akkor miket tudok vele csinálni? Fájdalmat okozni magamnak? Betegséget? Szerencsét? Mik az opciók?

Csak elméleti kérdés.


2019. ápr. 30. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
lesz egy aranyos voodoo babád
2019. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az én kézügyességemmel nem biztos hogy aranyos lesz :D

én sem hiszek benne, csak olvasgattam ilyesmiröl és felmerült bennem a kérdés.

Más válaszát is szivesen várom :)

2019. máj. 1. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy meg tudod vakarni a saját hátad.

de véletlenül se ülj rá, mert nem fog tudni felállni söha többé.

2019. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán elméletben:


A vudu egy kiforrott afrikai vallás, tele istenekkel, meg ősök szellemével meg minden vallásokra jellemző egyébbel.

A babázgatás csak a vallás egy meglehetősen apró része, így akkor tudnál egyáltalán hozzá kezdeni ilyesmihez, ha beavatott lennél.

Ebből a szempontból nem működne semmi, amivel te próbálkozol magyarként, hiszen az "ősök" akik segítenének neked végrehajtani ilyesmit mind afrikaiak, neked meg ha tippelnem kéne, nincsenek afrikai őseid, akik vuduznának neked.

Ez olyan, mintha az afrikaiak akarnának táltosok vagy garabonciások lenni; nem működne.


Egyébként a hollywoodi filmekkel ellentétben a vudu vallásban nem csak ártani lehet ezekkel a babákkal hanem enyhíthetnek is már meglévő fajdalmakon, kellemes érzéseket is küldhetsz valakinek (/magadnak) sőt, különböző varázslatokat is végrehajthatsz velük. Pl szerelmi varázslatot, gazdagság varázslatot, stb....

Ha megvan hozzá a kulturális háttered, akkor a lehetőségek tárháza végtelen.

2019. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Macleod, a hegylakó válasza:
Mivel nem értesz hozzá, így jobb ha bele sem fogsz. Szakemberre kell bízni ezt, tapasztalatból mondom.
2019. dec. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!