Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés

Tudok olyan mágia könyvet ajánlani ami be is válik, elég sokat olvasta, tudok ajánlani?

Keress kérdéseket hasonló témában: mágia

jún. 11. 16:44  Privát üzenet  

A válaszok
Guba Ferenc - Orvosi biokémia

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 11. 17:50 Privát üzenet

Dr Dömsödi János:Talajjavítás és komposztálás a házikertben

Csak ajánlani tudom! Csodát lehet vele művelni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 11. 18:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mágia jobban érdekel :)

# 3/5Időpont jún. 11. 18:25 Privát üzenet
Pedig ez az alap. Ha ezt megérted, tudsz varázsolni (első voltam)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 11. 18:31 Privát üzenet
Topike36 nevű felhasználó válasza:

Szia

Eliphas Levi a Magas mágia dogmája és tudománya, ez magasabb szint , de a benne lévő ismeretek szükségesek a mágia megértéséhez

Angyali mágiával kezdd szerintem az angyalpecsétek működnek jól kontrolláltak, de a "keményebb" szinthez már kell tapasztalat és megfelelő tudás is mert igen veszélyes tud lenni a dolog. Pl a grimoire de csak az 1000 oldalas mert a többi hamisítvány. Csak ügyesen :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 19. 09:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek van tapasztalata Jerry Jones szerelmi kötésével?
Átok levétel után tapasztalatok?
Átok levételben melyik jósnő a legjobb? Mik a tapasztalataitok? Müller Rózsa vagy esetleg Vámos Erika?
Tudnátok nagy terjedelmü regényeket ajánlani fantasy műfajban? 800-900 oldalast legalább. Különleges képeségek, tudomány és mágia keverése, Dan Brown féle rejtélyek. Stb.
Tudnátok nekem olyan könyvet ajanlani amelybol megtanulhatnam a magiat legalabb alapszinten?
Valaki tud nekem ajanlani szerelmi kotest?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!