Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent a "liberatus" szó?...

WiVi86 kérdése:

Mit jelent a "liberatus" szó? Miben használják? Boszorkányok használják-e ezt a szót?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszok érdekelnek!

2019. jún. 12. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megszabadított
2019. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Latin szó, azt jelenti amit az egyes is leírt (könnyű felismerni, szinte minden szavuk s-re végződik)

Boszorkány vagyok, de nem használok holt nyelvet. Egyébként a boszorkány egy elég tág fogalom, majdnem olyan mintha papot mondanál. Akárki nevezheti magát boszorkánynak aki mágiát tanul de rengeteg ágazata van. Van aki a druidizmust követi, vannak a wiccák, de vannak akik egyáltalán nem is követnek egy istent sem, csak úgy próbálgatják az energiáikat mozgásba hozni. Nagyjából minden mai nő boszorkánynak nevezheti magát aki bármely pogány vallást követ. Ergo a nyelv is változik habár akikkel eddig találkoztam mind magyarul írták és használták az igéiket.

Egyébként ha idegen szót látsz, ezen az oldalon egészen jó a fordítás: [link]

2019. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megéreztem ezt a szót. Nem láttam. Miben használják ezt a szót? Ha lehet ilyet kérdezni? Átok, ráolvasás, pszichikai támadás vagy védelem
2019. jún. 27. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Felszabadításról van szó. Kb. kapcsolatfelvételben történő felszabadulásról. Ezek eksztatikus és erőteljes dolgok, azért is kezelendők viszonylagos óvatossággal.
2019. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!