Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés
WiVi86 nevű felhasználó kérdése:

Mit jelent a "liberatus" szó? Miben használják? Boszorkányok használják-e ezt a szót?

Csak komoly válaszok érdekelnek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: boszorkány, ezotéria, liberatus, sátánizmus, fekete mágia

jún. 12. 17:04  Privát üzenet  

A válaszok
megszabadított

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 17:24 Privát üzenet

Latin szó, azt jelenti amit az egyes is leírt (könnyű felismerni, szinte minden szavuk s-re végződik)

Boszorkány vagyok, de nem használok holt nyelvet. Egyébként a boszorkány egy elég tág fogalom, majdnem olyan mintha papot mondanál. Akárki nevezheti magát boszorkánynak aki mágiát tanul de rengeteg ágazata van. Van aki a druidizmust követi, vannak a wiccák, de vannak akik egyáltalán nem is követnek egy istent sem, csak úgy próbálgatják az energiáikat mozgásba hozni. Nagyjából minden mai nő boszorkánynak nevezheti magát aki bármely pogány vallást követ. Ergo a nyelv is változik habár akikkel eddig találkoztam mind magyarul írták és használták az igéiket.

Egyébként ha idegen szót látsz, ezen az oldalon egészen jó a fordítás: [link]

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 26. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megéreztem ezt a szót. Nem láttam. Miben használják ezt a szót? Ha lehet ilyet kérdezni? Átok, ráolvasás, pszichikai támadás vagy védelem

# 3/4Időpont jún. 27. 06:57 Privát üzenet
Felszabadításról van szó. Kb. kapcsolatfelvételben történő felszabadulásról. Ezek eksztatikus és erőteljes dolgok, azért is kezelendők viszonylagos óvatossággal.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 23. 23:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
(elsősorban boszorkányok) Mi volt a legelső tevékenységetek?
Mi a különbség az alábbiak között? Kikre használják a kifejezéseket? Boszorkány, boszorkánymester, mágus, varázsló
Léteznek boszorkányok? Ha igen, több féle is van belőlük?
Tudnátok ajánlani olyan közösségi oldalt, csoportot, vagy portált ahol boszorkányok médiumok tudnak beszélgetni?
Kezdő boszorkányok (? )
Boszorkányok, Litha ünnepség (? )

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!