Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fehér mágus vagy elementális...

Fehér mágus vagy elementális mágust keresek, ha esetleg meg tudná tanítani ezeknek az erőknek a használatát?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetek egyszerre Fehér mágus és elementális mágus?(és egy csomó mindennek utána olvastam, amit csak találtam, de nem kaptam egy olyan oldalt sem ahol le van írva, hogy használjam ezeket az erőket) Aki nem hisz ezekben nem is mokkenteljen!
2019. jún. 17. 15:00
1 2 3
 11/21 Darthpeter válasza:
33%
Ilyenkor sajnálom igazán hogy bezárt az elmegyógyintézet!
2019. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10-es, mi az a barna mágia?
2019. jún. 18. 21:40
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Megtaníthatom, de az órákon fehér hálóingben és fekete bugyiban kell megjelenned. Elementális a semleges a többi baromság szeretet-gyűlölet.
2019. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg a videót!!!!!
2019. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
36%
Szia!Küldök neked privátba dolgokat ahol tènyleg varázsolhatsz a fekete mágia teljes kizárásával!A többiekkel ne foglalkozz akik irják a hülyessègeket,nem ezen a szinten vannak,mint te!Nèzd meg a privátot!
2019. jún. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Laylah ***** válasza:

OMFG, ennyi baromságot. A mágia nem tisztán fekete vagy fehér, főleg nem barna (WTF?!), hanem... válassz egyet a szürke árnyalatai közül (vagy más értelmezés szerint nincs is színe). Nem a technika, hanem a cél és az indíttatás határozza meg, hogy mennyire sötét vagy sem. Az imposztorok között annyira divatos "fehér mágiával" is meg lehet keseríteni mások életét, és a (szintén az ő nyelvük szerinti) fekete mágiával is lehet jót tenni.

Ismétlem, hogy nyomatékot adjak neki: a CÉL és az INDÍTTATÁS határozza meg az adott mágia (és nem a mágus!) színét, ami valahol a fekete és fehér közötti szürke árnyalatok intervallumában helyezhető el.

Ugyanígy, nincs olyan, hogy "fehér mágiás erő", vagy nem tudom, hogy képzelted. Nyilvánvaló, hogy nem jó helyeken olvastál, és a valódi mágia megértésétől fényévekre vagy (mint ahogy mindenki messze áll tőle, hiszen fizikai manifesztációra senki nem képes, és most eltekintek a mitologikus alakoktól). Nem biztos, hogy sokat fogsz belőle érteni, vagy a második gyakorlaton túl fogsz-e jutni valaha, de ha komolyan gondolod, akkor olvasd el Franz Bardon: Az igazi beavatás útja c. művét, abban benne van, amit a megfogalmazásod szerint keresel. A könyv első kb. 30-50 oldala az elmélet, a többi gyakorlat. Elég, ha az elméletet elolvasod és megérted úgy igazán.

2019. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nincs barna mágia?!!! Kikérem magamnak a videóban minden mágikus információ hiteles! Ősi mágikus vérvonal tudja csak használni! Ezért sokan nem tudják mi az! És alapból is a fekete fehér illetve barna a varázslatok stílusát jelöli hiába akarod be magyarázni hogy nem fekete mikor valakire átok varázslatot küldesz... Logic bazzzeg! Ugyan igy a barna mágia mas szakirány okra fókuszál! 😏

[link] Nézd meg utána mond hogy nincs barna mágia!

2019. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16-os, azt én is tudom, hogy a mágiá ak nincs színe, a szándék számít. Amiért nem írom azt is ki, hogy a mágiának nincs színe, azért tudom.😂
2019. jún. 21. 21:16
 19/21 A kérdező kommentje:
Nincs barna mágia! És megnéztem a videót!
2019. jún. 21. 21:17
 20/21 Laylah ***** válasza:

Megnéztem, more, de ha sokat használja a barnát, abbú' baj lesssz!!! :D

Nem mellesleg a barna mágia alá tartozik az is, mikor olyat mutatsz a másiknak, hogy az bef-sik, azt tudtad-e?

2019. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!