Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fehér mágus vagy elementális...

Fehér mágus vagy elementális mágust keresek, ha esetleg meg tudná tanítani ezeknek az erőknek a használatát?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetek egyszerre Fehér mágus és elementális mágus?(és egy csomó mindennek utána olvastam, amit csak találtam, de nem kaptam egy olyan oldalt sem ahol le van írva, hogy használjam ezeket az erőket) Aki nem hisz ezekben nem is mokkenteljen!
2019. jún. 17. 15:00
1 2 3
 21/21 Laylah ***** válasza:
Oklevéllel kitörölheted. Ezen a területen semmit nem jelent azon kívül, hogy elég naiv voltál kiadni egy rakat pénzt egy papírért, amit mindenki más is megkap ugyanannyiért, és semmit sem kell tenned érte. Nem a tudásra, a képességek kifejlődésére adják, hanem pénzért... mint a zsarnai piacon vett diploma.
2019. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!