Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez miert lehet, es mi ilyenkor...

Ez miert lehet, es mi ilyenkor a teendö?

Figyelt kérdés
§ eves keresztfiammal törtennek erdekes dolgok. Kb egy eve laknak tesomek abban a hazban, es eddig velük aludt ejszaka a pici, de mostmar kb 2 honapja kialakitottak neki a kisszobat, ugy hogy ott is alszik, de a kicsi nagyon utalja. Azt a szobat amugy mindig utalta. Nyitott ajtonal, meghajlando is volt benn jatszani, de ahogy becsuktuk az ajtot, azonnal rettegve rohant kifele, pedig a haz többi reszeben lazan jatszik egyedül, csukott ajtonal. Egyedül el is alszik barhol, csak abban a szobaban nem. Ugy szoktak, hogy velük alszik el a kicsi, es amikor alszik atviszik, es minden ejszaka arra ebrednek, hogy sir a gyerek. Azt mondta a kicsi, hogy azert nem szereti azt a szobat, mert a "neni beszel a konektorbol", meg "piszkal a neni". Egyszer ( akkor en is ott aludtam ) egy hatalmas dübbenesre ketnünk, es a kicsi orditva rohant ki a szobabol. A 2 meter magas szekreny tetejeröl leesett a mini biliardjuk, a kicsi arca pedig fel oldalt olyan piros volt, mint akit pofonvagtak. Rendszeresen törtenik valami furcsasag abban a szobaban, mar ejszaka megint tesomekkal alszik a kicsi. Mi okozhatja ezeket a dolgokat? Szeretnem ha talalnank ra esszerü magyarazatot, mert nem hiszek, es nem is akarok hinni a szellemekben.
2011. szept. 28. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:

3 eves.

Bocsanat!

2011. szept. 28. 18:32
 2/9 Zimu ***** válasza:

Hátha nem is akarsz akkor rossz helyre tetted fel a kérdést...

A gyerekek sokkal többmindent látnak mint gondolnád, többek közt amiben még csak hinni se akarsz...

Azt hogy mért pont vele történik azt nem tudom..

De ne kényszeritsétek rá ha nem akar ott lenni...

a másik lehetőség alapvetően rossz, és sajnos átlagos. (Belenevelik hogy nem léteznek szellemek és nem lát semmit...)

2011. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aludjon ott a pici, ha fél.


Ki kellene tisztítani azt a szobát, és itt most nem fertőtlenítésre gondoltam.


Ésszerű magyarázat? Gravitáció :)

2011. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos a szomszéd troll néni szívatja: kivette a konnektort, és a lyukon keresztül beszél neki, meg ijesztgeti.
2011. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen a szoba a szeretet hangulatában! Ne féljetek, mert ez a negatív érzés táplálja a szellemet! Ne aludjon ott senki!
2011. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát nagy a ház, van több szoba is, és a szülök PONT abba a szobába akarják tuszkolni a gyereket, ahol utál lenni, és fél! :/
2011. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt olyan szoba a házban, amitől "féltem". Nem is igazán félelem volt, inkább viszolygás. Nem azért, mert "nénik beszéltek ott", csak régi volt, érintetlen, régi bútorokkal, és ez a hangulata belőlem ezt váltotta ki. Be se szerettem járni oda épp emiatt.


Kisgyerekként mindig anyáék mellett aludtam, nekem is kényelmesebb volt így, viszont mielőtt melléjük kerültem volna, mindig átmásztam hozzájuk, mert egyedül rossz volt. A szülői közelség biztonságérzetet adott, és melegséget.


A kisgyerekek hajlamosabbak a képzelődésre. Én pl. mumust képzeltem a szekrény háta mögé, pedig nem ijesztgettek vele sosem. A sötétségbe is hajlamos voltam alakokat képzelni, vagy az összegyűrődő ruhakupacba látni olyat, ami nem is. Lett is olyan alvásparalízis-sorozatom a sok "szörny-képzet" után, hogy már belemagyaráztam a földönkívüliekbe mindent. (Főleg mivel az egyik álmomban ugyanúgy lebénultam, de akkor az Idegenek látogattam meg a szobában + akkor hallottam róla, hogy léteznek, és elrabolhatnak, tehát ez is megrémített pluszban.)


Ebből kiindulva teljesen természetes a "félelme", de nem reális.

2011. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha bérelt a ház, és nem saját-akkor el onnan de gyorsan!
2011. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet valós, amit a gyerek átél. Az enyémek is féltek a kisszobában, egészen addig mig meg nem tisztitottuk (ez sem a fertőtlenítés!) Azóta semmi baj, igaz rendszeresen tisztítom a teret energetikailag.
2011. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!