Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki van hasonló helyzetben?

Ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Vannak emberi képességeim,de nem olyan nagy dolgok :D Ezek:gyógykezem van,tudatosan álmodok,megálmodom (néha) a jövőt,amit kimondok legtöbbször valóra válik,megérzem mások érzéseit.Hogy sajátíthatok el több képességet?Esetleg ti hogy csináltátok?Valamelyikőtöknek szintén vannak képességei?

2017. szept. 18. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

> Nutellasnyaloka


"Vannak emberi képességeim"


Durván tolod, Nutellásnyalóka!

2017. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Megérzed mások érzéseit? Képzeld ez a legtöbb emberre jellemző, és csak egy pár szociopata, illetve autista nem rendelkezik e csodás képességgel. Nem bántani akarlak, de amiket leírtál, azokban nincs semmi különös. És te sem vagy egyedi hópihe.
2017. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom jól,nem azért írtam,hogy különleges legyek,mert nem vagyok az..>< De sokak ezzel foglalkoznak,érdekli őket,mint engem.Egyébként,megérzem mások érzéseit,de ez többet takar,ha akarod részletezve elmondom üzenetben.
2017. szept. 19. 15:12
 4/10 anonim válasza:
Nekem is van ilyen képességem-vagy legalábbis volt.Többször megéreztem előre a suliban a dolgozatot vagy pl.azt,hogy a macskánkat elüti az autó.Volt,amit többször is éreztem előre.Nem hazudok ,tényleg így történt,hogy hogyan lehet az ilyesmi,azt nem tudom.De érdekelne.Azt nem hiszem,hogy az ilyet lehet elsajátítani.Erre születni kell-de hallottam,hogy valakinek váratlanul jelentek meg ilyen képességei,aztán egy idő után el is múltak.Próbáltam egyszer a hatodik érzékemet letesztelni,kártyával,dobókockával,de nem jutottam eredményre.
2017. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Gyógyító energiát én is tudok közvetíteni a kezemmel, pár cm-es távolságból, de szerintem ezt bárki el tudja sajátítani némi koncentráció után.

A tudatos álomban ne higgy, az egy maszlag. Ha kételkedsz a szavamban, írd le az álmodat szóról szóra, aztán nézd meg, mi válik belőle valóra. Ezek a megálmodások jobbára konfabulatív manipulációk eredményei.

Mások érzésiről már írtak előttem, azt nem ragozom.

2017. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az emberek 85%-ában ez ott van csak sokan nem veszik észre, nem figyelnek rá.
2017. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A tudatos álom az teljesen különbözik a jövő meglátástól..A tudatos álom az olyan,hogy irányítod az álmod,abban nem igazán tudod meg a jövőd..
2017. szept. 20. 15:41
 8/10 anonim válasza:
Rám mi vár?
2017. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Értem. Hogy.nem tUdod. De a nutellát szeretem. :)
2017. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is kb ugyan ezek vannak.És érdekel minden természet feletti.Meg érzek sok mindent,meg álmodok.Kívánló ember ismerő vagyok.Engem nem lehet át verni.
2017. szept. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!