Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minden esetben müködik a...

Carmen2019 kérdése:

Minden esetben müködik a szerelmi kötés? Ha az égiek engedik. Akkor is elöfordulhat hogy nem sikerül? Vannak jó mágusok?

Figyelt kérdés
Mennyi idö kell a sikeres kötéshez?

2019. júl. 22. 06:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
A kötést tényleg ujra kell kötni-erősiteni időnként?Exem 10 éve ugyanazzal a nővel van aki kötötte
2019. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
51%

Igen.

És az exed egy zombi amúgy?

2019. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
Annó kb 1 hétig tiszta élőhalott kinézete volt,utánna 1 hónapig szomorú,életunt.Utánna évekig soha egy mosoly el nem hagyta az arcát.Most meg azt kell mondjam:évek óta nem láttam,nem tudok róla semmit
2019. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Ezt igy nehéz elemezni h ott mi történt pontosan.
2019. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Kellett egy nőnek aki kötést rakatott rá.Több jós ismerősöm is mondta annó.De leszedni a kötést egyik sem tudta.Ismerősöm most köttetett egy pasit 2 hónapja.Most zombisodik a fickó.Hát remélem ez már annak a jele.
2019. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol azt olvasom, hogy az a mágus aki neten hirdeti magát, általában vagy csaló, vagy csak egyszerűen kontár. Mégis akkor hogy lehet rátalálni egy igazi " szakemberre"?
2019. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Ismerős által.Tudom,hogy neten igy kereskednek a hamis jósok.
2019. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
39%

Ahhoz azért piszok nagy szerencse kell, hogy pont egy ismerősnek legyen ilyen ismerőse, vagy hasonló problémája. De ha mégis olyan szerencsés vagy, hogy van ilyen ismerős, az nem fog beszélni róla, mert állítólag ha kidumálha valaki, hogy kötést csináltatott, akkor nem hat.

Ez az út veszett fejsze nyelének tűnik.

2019. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Így érted h neked csinálta?
2019. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ha lenne olyan ismerősöm pl. akinek már csinált valaki kötést ami bejött, az nem fogja nekem elmondani sem a kötés tényét, sem a mágus személyét nem adja ki. Ergo, ismerős által nem fogok találni megbízható embert ( mágust) erre a feladatra. Annak az esélye pedig, hogy valakit majd utamba sodor a szél, egyenlő a nullával. Akkor hogyan tovább?
2019. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!