Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minden esetben müködik a...

Carmen2019 kérdése:

Minden esetben müködik a szerelmi kötés? Ha az égiek engedik. Akkor is elöfordulhat hogy nem sikerül? Vannak jó mágusok?

Figyelt kérdés
Mennyi idö kell a sikeres kötéshez?

2019. júl. 22. 06:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:
47es, az aki tudja a dolgát az nem lesz olcsó, aki nagyon olcsó, az nem ért hozzá. Egy igazi mágus nem fog 5 forintért senkit megkötni. Én is voltam többnél, azok mind 50 ért vagy az alatt csinálták, nem is volt sikeres, akivel sikerült, az megmondta, alku nélkül ......ennyiért vállalja, senkit nem fog ezen alul megkötni. Ha akarom jó, ha nem mehetek.
2019. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Utolsó, elmondod kinél voltál és mennyi volt? Akár privátban.
2019. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:

Nekem a jós azt mondta csak akkor köti meg ha keres az exem.... a kártya azt mutatja keresni fog. De nem látok rá esélyt.

Miskolci jósnő Julika

2019. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztelek,hát nem sok az esély rá,de lehet,hogy kereshet vagy összefuttok.De ebből sajna neked lesz csak rossz.Mióta van vége?Hány éves vagy?Lány vagy?
2019. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!