Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt olyan ember rajtam...

Van itt olyan ember rajtam kívűl aki reikit végzett?

Figyelt kérdés

Esetleg más kézrátételes módszereket ismertek?

Igen, gyógyító vagyok ebből akarok megélni majd.

Kérem azok a személyek akik nem értenek hozzá vagy csak idióták, trollok ne szóljanak hozzá mert az elég ciki. :)



2019. aug. 4. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Egy spirituális gyógyító, aki tele van előítéletekkel...

Ez pont azt mutatja meg, hogy mennyire messze vagy a megvalósítástól.

2019. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ******?! ***** válasza:
21%

"Van itt olyan ember rajtam kívűl aki reikit végzett?"

- Van!

"Esetleg más kézrátételes módszereket ismertek?"

- Egy személy vagyok, nem vagyok többen, hogy hogy "ismer(teknek) nevez. A válasz pedig nem! Csak egyet ismerek.

"Igen, gyógyító vagyok ebből akarok megélni majd."

- Mi igen? Belső hangokat hallasz? Kérdezgetnek? Ha ebből akarsz megélni, más szóval munkanélküli vagy!

"Kérem azok a személyek akik nem értenek hozzá vagy csak idióták, trollok ne szóljanak hozzá mert az elég ciki. :)"

Mint mondtam én is gyógyító vagyok, szóval értek hozzá, de kinek és miért ciki?

2019. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Toboz111 ***** válasza:
100%

Igen.

Igen, Arolo.

Javaslom tanulj még mást is. Fizikai szinten masszázst, mozgásterápiát. Az emberi test felépítését, működését... Kristály-, szellem gyógyászatot, meridiánokat... Relaxációs technikákat, esetleg név- számmisztikát, radiesztéziát, természetgyógyászatot... Minden plusz tudás és tapasztalat segíthet.

Kitartás és hatalmas nagy alázat... és folyamatos tanulás, önképzés.

Csak akkor, ha magadat és a családi viszonyaidat rendbe tetted, és úgy is eldől: ez az utad vagy sem.

2019. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én foglalkozom alternatív terápiával. Reiki, szellem terápia, kristályt terápia, meridián terápia. Mindennek az alapja az alázat.
2019. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem én találtam meg ezt az utat hanem ez engem. Mivel mások segítségére akarok lenni a továbbiakban, gyógyítással foglalkozva folyamatosan fejlődve lelhetek békére.
2019. aug. 5. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
MAjd figyelem a stüszi vadászos hirdetéseket és kerülöm őket:)
2019. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krúdy Gyula ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!


Energiával szeretnél gyógyítani. Ez így okés, és ez egy nagyon kedves gondolat. Viszont az, hogy ebből szeretnél megélni az egyszerűen vagy nem működik, vagy csatlakozol a kóklerek sokaságához.


Miközben energiát mozgatsz, a mindenséget kéred meg, hogy gyógyítson, vagy te gyógyítasz saját energiákkal, vagy a mindenség rajtad keresztül folyik át. Ezek a folyamatok közben a hatás a te kapcsolatodon múlik az energiákkal. Tudatállapotod, lelki békességed, tisztaságod, tapasztalatod, és motívumaid határozzák meg sikerességedet. A gyógyítás az egy rendkívül önzetlen folyamat. Segítesz, hogy a másiknak jobb legyen. Az energia olyan szinten tesz eleget a te kérésednek amilyen szinten te állsz. Amennyiben a gondolataidban bármennyire beférkőzik az, hogy te a segítségnyújtásért cserébe kapsz valamit az azt jelenti, hogy nem önzetlenül cselekedsz. Kérni a mindenségtől azért, hogy te kapj valami földi javat cserébe a legnagyobb szégyen. Mérföldek vannak a megmozgatott energiák között az alapján, hogy miért mozgatod meg őket. Csak önzetlenül van értelme.


Eshetsz te is abba az önámításba, hogy: "De hát valahogy fenn kell magad tartanod". De ez csak egy kifogás. Mint mindannyian te is azért születtél le ide, hogy tapasztalatokat gyűjts az életed alatt. Járulj hozzá saját életedhez akképpen, hogy a földi életben itt, és most kiaknázod/fejleszted képességeidet, és e mellett segíts azokon az embereken akiket a sors a te utcádba sodor. Amennyiben jó úton haladsz majd, úgy ne aggódj lesznek bőven akiknek fogsz tudni segíteni. Ellenkező esetben a társadalom szempontjából egy kókler élősködő leszel, a világ szempontjából pedig egy az útjáról letévedt tévhitekbe kapaszkodó kis lélek.


Amúgy sok sikert.

2019. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, egy köszönömmel is lehet fizetni, lényeg hogy legyen meg az energiacsere.

Akár más munka mellett hobbiból is gyógyíthatok. Akiket eddig kezeltem két nap alatt max megszabadultak a problémáktól. Nem úgy gyógyítok mint az orvosok hogy elhúzzam a gyógyulást hogy legyen jövedelmező az egész.

Még csak most se fogom fel milyen óriási mennyiségű energia folyik át rajtam, tehetségem van benne.

2019. aug. 6. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:

KedvesKérdező!


A kérdésed óta eltelt kb. egy év alatt meddig jutottál el a kitűzött célod elérésében?

2020. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!