Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az éjjel arra keltem ahogy jó...

GhostGirl14 kérdése:

Az éjjel arra keltem ahogy jó közel valaki a fülemhez suttogja hogy megfogok halni. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem képzelődtem mert tisztán emlékszem és egy női hangot hallottam, és tényleg tiszta volt és eléggé hangos ahhoz hogy értsem. Rögtön kinyitottam a szemem de nem láttam senkit..

2019. aug. 22. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Álom vagy alvásparalízis
2019. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Csak az elméd kivetülése volt az a hang. Minél kevesebbet foglalkozol vele, annál jobban jársz.

Amikor feloldok súlyos érzelmi fájdalmakat, utána nekem is szoktak ilyen hangok megjelenni.

Ne foglalkozz velük.

2019. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Lehet skizofrénia. Keress fel egy pszichiátert. Adni fog csodás gyógyszereket amitől meggyógyulsz.
2019. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszer mind meghalunk. A kérdés csak az, hogy mikor. Úgyhogy az a hang igazat mondott.
2019. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Zárd be az ajtót este, és akkor anyád nem fog szívatni, amikor részeg.
2019. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

No para, nem azt mondta, hogy meg fogsz halni, hanem azt, hogy ő maga megfog valamit, és valamiért hozzátette, hogy halni.


Lehet, hogy igazából pecázni menne, csak nem tud jól magyarul.

2019. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Valószínűleg ezt élted át. Ha gyakran előfordul, akkor fel kellene keresned egy pszichiátert. Úgy tudom bizonyos antidepresszánsokkal lehet kezelni.

2019. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ******?! ***** válasza:
66%
Természetesen azt, hogy meg fogsz halni. Talán azt hitted örökké fogsz élni? Bárki is mondta neked nem hazudott, szóval mi ez a felháborodás?
2019. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Találkoztam valakivel, akinek a halott apja állítólag azt súgta a fülébe, ha buszra száll, meghal.


A segítő óv, a gonosz majd azon a hangon, mielőtt lenne időd kérdezni, elsuhan.


Mint a legutobbi válaszadó.

2019. aug. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Szita Bence 2012 július...


Meggyilkolása előtt postoltam a facebookon , hogy éjjel az erdőben húztak.. E/1 ben éltem meg.


Reggel majd azonnal ébredésem után megírtam...


Nem vettek komolyan.


Sőt, előtte közvetlen egy jó és egy gonosz szellemmel találkoztam. Durva volt.


Akinek volt halálfélelme, az sem mind hiszi el

2019. aug. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!