Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehetne rávenni a...

Hogyan lehetne rávenni a szomszéd srácot, hogy ne járjon bulizni? Éjjel jár haza, van hogy hallom ahogy nyitja az ajtót.

Figyelt kérdés
Nem lehet így élni ezzel a rendbontással.Nem lehet aludni...
2016. dec. 8. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Költözz tanyára!

Hallod, ahogy nyitja az ajtót... Kösz, jót röhögtem.

"A rendbontás a köznyugalom elleni bűncselekmények csoportjába tartozó büntetendő cselekmény, e bűncselekmény sérti a nyilvános rendezvények biztonságához, lebonyolításának zavartalanságához fűződő társadalmi érdeket."

2016. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Most tuti le leszek pontozva, de legegyszerűbb ha veszel füldugót.


Persze az emberekben benne van a "nehogy már én hunyászkodjak meg" hozzáállás, de az ilyen esetek 90%-ban hosszú távú balhézás és idegeskedés az eredmény.


Egy pár füldugó meg pár száz forint, és onnantól ágyú is döröghet mellettem.

2016. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szórakoztasd akkor te magad.
2016. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj Ausztráliába, farmra. A legközelebbi szomszéd 50-350 km. Az a neked való!
2016. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"hallom ahogy nyitja az ajtót"


Éjjel vazze ne hallgatózzál, hanem aludjál!!

2016. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez kamu, nincs ember aki ilyen nevetséges kérdést komolyan kiír.
2016. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%
Próbáld meg elfelejteni, nem azon kattogni lefekvés előtt, hogy *ez a "barom" már megint itt fog hangoskodni*,mert akkor tényleg fel fogsz rá ébredni. Tudattól is függ. Bár ha nem ilyen a helyzet, nem válik be, akkor szólj neki, hogy próbálja éjszakánként csendesebben becsukni az ajtót. Ha ez nem változik, akkor fogadd el, ilyenek a szomszédok néha, ők se tökéletesek.
2016. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, jobb lenne ha otthon tartana házibulit?
2016. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egyetemistaként el kell viselnem,hogy a lakótársak állandóan ordibálnak,röhögcsélnek és ordít a zene,miközben én tanulnék és úgy horkolnak,hogy beleremeg a fal.

Milyen jó lenne,ha csak ajtónyikorgás lenne.

2016. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos vannak ilyenek.. Régebben hajnali ötre jártam dolgozni, fél négykor keltem, fél ötkor indultam el otthonról. A mellettem lakó néni egy nap bekopogott hogy ha hajnalban mászkálok ne húzzam le a vécét mert zavarja a zaj, mindig megébred. Azt mondta hogy majd ha délután hazajövök lehúzom :D Mondtam neki hogy nem szeretném nyolc órán keresztül tárolni a kakimat, főleg hogy délután sokszor a barátnőm is jön velem haza, erre elkezdte zaklatni a házmestert hogy fenyegessen meg meg írjon nekem levelet. :D
2016. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!