Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek ez Isten figyelmez...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek ez Isten figyelmeztetése volt?

Figyelt kérdés
A nem létezik isten válaszokra és a viccelődésekre nem vagyok kíváncsi. :) Tudom, hogy vannak ateisták. :)Véletlenül túladagoltam a gyógyszert, amit szedtem és nem igazán voltam jól, csak nem tudtam mitől ilyen a közérzetem,, aztán álmodtam egy furcsát. Álmomban a gyülekezeti tagokkal (keresztények) voltam és valamelyik taggal összevesztem, majd elájultam és elhagytam a testem álmomban. Kértem a papot, hogy hívjon mentőt, mert tudtam, hogy nagy a baj, persze nem hallott engem, de odasietett a testemhez. Másnap ezen az álmomon rágódtam és rájöttem, hogy ez figyelmeztetett. Mivel nem olvastam a gyógyszerem betegtájékoztatóját, így nem tudtam, hogy a gyógyszer túladagolása esetén hirtelen kóma vagy akár halál is bekövetkezhet, én pedig jó ideje dupla adagot szedtem belőle. Hirtelen ötlettől vezérelve olvastam el másnap a tájékoztatót, aztán le is álltam ezzel az önkényes dupla adaggal, ami egyébként egy erős fájdalomcsillapító.

2019. aug. 27. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Olyan isten, ami e/3-ban értelmezendő, tényleg nem létezik. Minden isten, mivel isten saját magát osztotta fel emberekre, állatokra, növényekre, tárgyakra.

Egy lélek létezik, ami maga isten.

2019. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
konkrétan mi ez a gyógyszer?
2019. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító, de nem a kérdésre kapok választ eddig. Esetleg volt valakinek hasonló tapasztalata?
2019. aug. 27. 22:25
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
pedig lényeges lenne a kérdés szempontjából a pontos típusa. Tippem ,hogy valami paracetamol hatóanyagú lehetett. Baromi ritka jelenség,hogy valaki attól pl valaki bekómázik vagy meghal tőle. Az adagolást sem mondtad meg. Lehet,hogy csak szerinted volt akkora veszélyben az életed. Nem gondolom,hogy ha van isten nagyon sokat foglalkozna azzal,hogy te 3 szem paracetamol helyett 6 szemet veszel be egy nap az is kettővel kevesebb mint a napi ajánlott adag maximuma. Remélem,hogy érted,hogy mire akartam kilyukadni vele és nem kötekedésnek szántam
2019. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

#3

Ha tudnád, értenéd, hogy minden isten, akkor fel se tetted volna a kérdést.

2019. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem, persze és nem vettem kötekedésnek. Nem paracetamol, ebből napi egyet lehet szedni és vény nélkül nem kapható, erős gyógyszer.
2019. aug. 27. 22:40
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond ezzel a kérdéssel,hogy Te megerősítést vársz a kérdésedre. Így minden olyan válasz,hogy nem,nem isteni sugallat volt már elve megbélyegzi az ilyen válaszokat. Azért ha valaki szed egy gyógyszert és rosszul van tőle eléggé sanszos ,hogy összekapcsolja a két dolgot és gyanússá válik számára a gyógyszer. Aztán megnézi a mellékhatások részt. Egyébként az ilyen gyógyszereknek az orvos is megmondja az adagolását, a recepten is rajta volt és sanszos ,hogy a dobozra is ráírta a patikus. Nagyon nem akarod megmondani mi a konkrét gyógyszer :) Még mindig azt mondom,hogy valószínűleg egyáltalán nem voltál halálos veszélyben úgyhogy isteni beavatkozásnak sem lett volna értelme.
2019. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Ugye azt tudod hogy a tudatalattid álmok formájában kommunikál veled!? Ez szimplán ennyi
2019. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
27%
Nem lehet hogy hallucináltál a gyógyszer miatt?
2019. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most volt egy ilyen botrány hogy az usában több száz millió dollárra büntettek egy céget, mert "agresszíven reklámoztak" meg forgalmaztak egy fájdalomcsillapítót, ami veszélyes volt. Valami 400 000 ember túladagolta magát meg függőséget okozott.



[link]


Itt csak 70ezret írnak. Szerintem te ezt innen másoltad.

2019. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!