Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek ez Isten figyelmez...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek ez Isten figyelmeztetése volt?

Figyelt kérdés
A nem létezik isten válaszokra és a viccelődésekre nem vagyok kíváncsi. :) Tudom, hogy vannak ateisták. :)Véletlenül túladagoltam a gyógyszert, amit szedtem és nem igazán voltam jól, csak nem tudtam mitől ilyen a közérzetem,, aztán álmodtam egy furcsát. Álmomban a gyülekezeti tagokkal (keresztények) voltam és valamelyik taggal összevesztem, majd elájultam és elhagytam a testem álmomban. Kértem a papot, hogy hívjon mentőt, mert tudtam, hogy nagy a baj, persze nem hallott engem, de odasietett a testemhez. Másnap ezen az álmomon rágódtam és rájöttem, hogy ez figyelmeztetett. Mivel nem olvastam a gyógyszerem betegtájékoztatóját, így nem tudtam, hogy a gyógyszer túladagolása esetén hirtelen kóma vagy akár halál is bekövetkezhet, én pedig jó ideje dupla adagot szedtem belőle. Hirtelen ötlettől vezérelve olvastam el másnap a tájékoztatót, aztán le is álltam ezzel az önkényes dupla adaggal, ami egyébként egy erős fájdalomcsillapító.

2019. aug. 27. 22:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10-es! Ne vádolj már olyannal, amiről nem is olvastam. Értem én, hogy sok a kamu kérdés, de én egy álmomról kérdeztem. És hívőként meg eleve sértő, hogy hazugsággal vádolsz.
2019. aug. 28. 09:21
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem vádollak, de szinte majdnem ugyanazt írod amiről tegnap beszéltek a hírekben, meg ott van a link is.
2019. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De ez velem már régen történt és nem ilyen gyógyszert szedek. Saját hülyeség volt, hogy többet szedtem, mint kellett volna, csak a napi egytől nem fájt kevésbé semmi.
2019. aug. 28. 09:38
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem Isten figyelmeztetése volt. A világképeddel kapcsolatos volt az álmod.
2019. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan gyógyszer amiből ha duplàt beveszel meghalsz.... Max ha egy egèsz dobozzal beveszel de 2 db az mèg nem halálos legyen bármilyen erős fájdalomcsillapító.
2019. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Először is, definiálni kéne Istent. Ha ez megvan, akkor a te keresztény értelmezésed szerint, mondhatjuk, hogy Isten volt az aki szólott hozzád!

Ha viszont, más szempontból vizsgáljuk, akkor viszont előtör a tudat, a belső tudatod, amely felhívta a figyelmed arra, ami történt! Ergo, bekapcsolt az agyad és használtad, ezért jött minden intő jel, ami elárulom, normális!


Ebben semmi isteni figyelmeztetés nem volt. Bár, ha azt vizsgáljuk, hogy isten egy mindent körül ölelő energia, ami mindenben jelen van, s ennek az energiának van tudata. Ez a megosztott tudat, mint lélek vagy bármi ehhez hasonló, önállóan létezni tudó örökkévaló, megnyilvánul, megtestesül, a fizikai világ hálójában, képes kommunikálni mindennel, testen kívül és belül is. Ebből fakadóan jön az, hogy a te benned lévő örökkévaló teremtő, isteni részed, megnyilvánult a vallási töltetű jellemed alapján egy álom formájában, amelyben ráeszméltet téged a történtekre.

De itt érdekes, a pap nem hallott téged! Mivel a papokon keresztül lehet istennel kommunikálni, akkor ha szóltál volna neki, hallott volna téged. Remélem érted a kommunikációs vonalat. Azért sietett oda, mert segíteni másokon, alapvető. Vagyis te magad figyelmeztetted saját magad. Ebben semmi extra nincs.

De ezt már leírták, csak más szavakkal.

Ha viszont vallási értelemben vársz megerősítést, akkor vesd ezt fel a gyülekezetedben.


Másik hozzáfűznivalóm, az emberek figyelmetlenek. Nem figyelnek senkire és semmire körültekintően. Ebből fakadóan, te tudtad mennyi az adagolás, tudtál mindent, de ezt figyelmen kívül hagytad. Később, mikor már baj lett belőle, a tudatod, azaz saját magad figyelmeztetted saját magad, álmodon keresztül, hogy - hé, figyeljél már oda! - majd ebből jön az, hogy egy belső késztetés vezetett el a gyógyszer tájékoztatójához!


Tudni kell, hogyan működik az agy, mert attól hogy Isten megteremtett valamit, annak attól függetlenül van egy működési folyamata! A bibiliával és istennel takarózni viszont nem túl előnyös! Attól még lehetne az embernek esze és odafigyelhetne magára és a környezetére! :) Itt, ahogy mondtad, te nem voltál eléggé körültekintő!

Ha viszont, nem hat egy gyógyszer, el kell menni az orvoshoz és elmondani neki! Ez ilyen egyszerű! De ha önállól döntéseket hozol, főleg ilyen témában, akkor annak megiszod a levét és hogy egy filmből idézzek - Istennek ehhez nem sok köze van...

2019. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Leteznek ilyrn almok. Es figyrlmeztetesnek is ertelmezheto. Ovatosan a gyogyszerekkel!
2019. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt üzeni Isten, hogy legközelebb olvasd el a betegtájékoztatót vagy legalább keress rá a gyógyszer felezési idejére, mert ha nem, akár hívhatják hozzád a papot.

33/f

2019. aug. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
lehetett Isten is. de a saját szellemed vagy az őrangyalod is
2019. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban a tested "jelzése" volt.

Alvás során (jobb esetben) csökken a vérnyomás, egyébb életfunkciók is lassulnak, tehát összességében más megy benned végbe, mint ébren. Ha alvás közben valami nem jó a fizikai testnek az vagy felriaszt, vagy furcsa álmot generál. Azért álmodhattad, hogy elájultál, mert valóban rosszul érezted magad és ez az álomban így képződött le. Nyilván valahol sejthetted, hogy gáz van és mivel gondolom a gyógyszer új számodra így a tudat alatti gyanakvás rá irányulhatott. Tanulság, hogy mindig előre olvasd el a betegtájékoztatot.

2019. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!