Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A macskák magasabb rezgésszint...

A macskák magasabb rezgésszinten állnak az embernél? Az asztrológusom azt mondta, és néha magam is úgy érzem. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Erről könnyen meggyőződhetsz, ha a macskára teszed a kezed, mikor dorombol. Érezhetően rezeg. Én ember vagyok és nem rezgek.
2019. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a csontok regenerálódási rezgése mennyi de a macsekok pontosan azon vannak.
2019. szept. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez a macska természetfeletti dolog, meg hogy szabad lény mind ostobaság ! A macskában nincs alkalmazkodási viselkedésminta.Ilyen emberi megfelőben szociopatának/antiszociálisnak mondhatnánk. A macskának nincs társas érzéke. Összevissza karmol mindenkit, nem érzi hogy ártalmas dolgot tesz mással, akár szeretett gazdájával is. A kutya viszont valóban igen értelmes. Társaslény. Könnyen alkalmazkodik az emberhez. Képes egy hullámhosszra hangolódni velünk, együttérezni. Áterezni mikor mire van szükségünk. Nem véletlen hogy vakvezetők azok kutyák. Hűségesek hozzánk. Egy macska sosem lehet ilyen, mert nincsenek meg hozzá a képeeségei.


Egyébként a boszorkányok is ilyen antiszociális és/vagy enyhén autista emberek. Nem tudnak beilleszkedni a társadalomba. Pont ezrért imádják a macskákat, mert azok pont olyanok mint ők.

2019. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

lefogadom, hogy kutyás vagy és csak elvétve futottál össze macskákkal, legalábbis macskád biztos nem volt.

nekem mind kettő van és mindkettőt imádom, de a macska nem egy olyan állat ami "A macskában nincs alkalmazkodási viselkedésminta.Ilyen emberi megfelelőben szociopatának/antiszociálisnak mondhatnánk. A macskának nincs társas érzéke. Összevissza karmol mindenkit, nem érzi hogy ártalmas dolgot tesz mással, akár szeretett gazdájával is."

továbbra is úgy vélem, hogy ezek a házi állatok nem cukiságra, és sznobizmusra, hanem funkcióra lettek kitenyésztve. A kutya társas lény, mint szinte az összes kutyaféle (farkas). Feladatuk többnyire az őrzés védés.

míg a macskák maguknak valók nem igazán társas lények, mint a legtöbb macskaféle (hiúz). feladatuk az egerészés.

+a két faj alap működése is más, a macska kedveli a vízereket a kutya nem. (ki lehet mérni hol alszik a kutya és hova a macska)

a kutyák is képesek olyan dolgokra amire mi emberek, nem...legalábbis misztifikálni lehet őket is.

persze hogy nem tudsz dorombolni, de mikor megkérdezed a cirmit hány óra az mondja fél nyolc? a telefon is fejlettebb mer az is rezeg?!?

mind a kettő állat, jó szerethető, és mind kettő képes viszont szeretni, meghálálni a maga módján. Képesek segíteni a gyógyulásban, mindegyikre van példa.

Képesek megnyugtatni, megvigasztalni a nehéz napokon...De erre még egy cseszett aranyhal is képes 3-5 mp-es memóriával. vajon az is 'magasabb rezgésszinten áll' az embernél?

Szerintem, nem...és az sem hogyha valami képes rezegni az azonos azzal, hogy nagyobb a rezgésmása, egy feltételesen fejlettebb fajnál.


jó, nyugodtabb hang lejtésben. Mindenkinek megvan, hogy melyikhez húz jobban a szíve és ez teljesen normális. Kinek a kutya ezért, kinek a macska azért, de ez kinek ad okot arra, hogy azt ecsetelje mennyiben jobb az amit ő szeret és miért megvetendő a másik... Vagy mint maga a kérdés az az imádat...

Egyszerűen nem értem, hogy ez(ek) kinek és miért jó?

Oda vagyok a malamutokért, az agarakért és a pulikért. A macsekoknál az ageon, orosz kék és a sokoke, bár az utóbbival csak szemezgetek...én még pár egyéb háziállat, de nem fogok azért fikázni mert, utálom az egyiket vagy a másikkal jobb, jó esetben még tapasztalatom is van ami miatt nekem nem jön be...attól viszont herótom, van hogy az ember előítéletek alapján, szólja le a másikat és győzködi a másikat hogy legyen neki is az. Jó hogy nem a cipő méreten megy a vita, 36 vagy 42, miért? mert nekem ez jött be, szóval biztos neked is jó! Ha meg nem, akkor majd megszokod.


Kérdező a kérdésre a válaszom, NEM. A macska sok téren hasznos egy állat, akár gyógyítani is tud, fizikait, lelkit esetleg csak könnyít a lelken, de ezzel nem lesz több vagy értékesebb sem nálad sem más embernél. Az állatok őszinték, nehezen hazudnak, tisztán szeretnek és ha meg is sérted, nehezen de megbocsájt, és ismét melléd áll.

(az ember is többnyire ilyen, csak az jobban hazudik, érted amit, mond...Ha őszinte akkor érted mire gondol, és az esetleg téged is megbánthat. Azok a jó tulajdonságok bennünk is megvannak, sokkalta erősebben, mint bennük. Még ha nem is dorombolunk, vagy ugrálva csaholunk örömünkben egymásnak hosszú távollét, vagy nap után egymásnak, de azért ott van. Ott van az a rakoncátlan élénk kis gyerek, aki tisztán boldogan csak szeret...)

2019. szept. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!