Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A macskák magasabb rezgésszint...

A macskák magasabb rezgésszinten állnak az embernél? Az asztrológusom azt mondta, és néha magam is úgy érzem. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom, hogy több hülye is van a történetben.
2019. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezzel nem jutottam előbbre.
2019. szept. 22. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Mivel ez a rezgésszint egy kitalált dolog, amit soha senki semmilyen formában nem tudott kimutatni, olyan rezgésszintet képzelsz be bárminek amilyet csak akarsz.
2019. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően nem fajhoz hanem tudathoz kötött a rezgésszint.

Neked sem beállt a rezgésszinted, változik, és ha spirituális úton haladsz idővel nagy mértékben megnő majd.

2019. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fish1 ***** válasza:
89%
Szerintem attól függ, milyen szempontból értette ezt. Olyat tudok elképzelni, hogy az állatok nem agyalnak és kattognak egy csomó dolgon, mint az emberek, így mindig tökéletesen megélik a jelen pillanatot, ezáltal pl az ösztöneik és megérzéseik sokkal kifinomultabbak, mint az embereké.
2019. szept. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen nincs. Annyi féle rezgés szint van.. hogy ebből egy értelemben feljebb állnak, semmit se jelent.

Egyébként igen, van olyan, amiben felettünk vannak.

2019. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

hát, én úgy tudom, hogy a macskák odú lakó, szereti a vízereket és a csomópontokat, amit a kutyák rühellnek, és személy szerint, ha minden oké én is ösztönösen kerülöm (szobarendezés, utólagos kiméréssel). Viszont az ember ahogy fent is említették, a többi állathoz képest többet agyal és stresszel, és ez akár a testen is megjelenhet, kínai orvoslás (akupunktúra, akupresszúra). Szóval ezeken a helyeken felgyülemlik és becsomósodik, és a macskák ezen pontok közelében fekszenek és berregnek. Például a mi macsekunk, ha teheti a lábamnál, vagy a gyomromnál, van. Érzelmi hullámban, vagy megfázásnál a mellkasomon, fejfájásnál, sok, rengeteg gond és gondolkozás esetén a nyakamra vagy a fejbúbomra pályázik. Ha meg minden rendben, az ajtó mellett elterül.

Nem magasabb a rezgésük, hanem természetéből adódóan ezeket a helyeket kedveli, és azért érzed úgy, hogy jobban vagy a jelenlétében és ezáltal magasztalod, mert a rezgésével, berregésével ezen a ponton széjjel rezonáltja a csomót. És amint egészebbnek, nyugodtabbnak, kiegyensúlyozottnak érzed magad felugrik és nekiáll nyalogatni magát. A mieink legalábbis ezt teszik, és más ismerősöknél is hasonló volt, így énnekem ez az elméletem.

2019. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Az hogy magasabb rezgésszinten van egy lény, annak vannak pozitív megmutatkozásai is. Pl sokkal nyitottabb egy ember, nem reked meg az anyagi 3d-s világ börtönében. Tud a materializmus dogmáinál tovább látni pl: nem hiszi, hogy minden a semmiből lett. Átlátja, hogy ember nem építhette a Gyzai nagy piramisokat


Angyalok tudnak szeretetet sugározni, megvédeni bajoktól, előre jelezni egy veszélyt.stb


De egy cica nem ilyen. Megkarmol állandóan ha nem tetszik neki valami. A kutya pl összehasonlíthatatlanul jobb és magasabb szinten van egy macskánál, de még ő sincsen felettünk....

2019. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

#8 addig okés a dolog, hogy az ember nyitottabb személy. Olyan aki tisztában van önvalóságával, de nem börtön a világ. Lehetőség, kihívás, munka

és ez? Tud a materializmus dogmáinál tovább látni pl: nem hiszi, hogy minden a semmiből lett. Átlátja, hogy ember nem építhette a Gyzai nagy piramisokat


Tud a materializmus dogmáinál tovább látni (egy másik dogmával)

nem hiszi, hogy minden a semmiből lett (a legtöbb vallás eredettörténetében szerpel a teremtő Isten, a büdösnagy semmi, sz ŰR ami önnön tudatáera ébredt, és ha nyitottabban közelíted a dolgokat az ősrobbanás is e ébredésre hasonlít, a Kirobbanó gondolat!)

Átlátja, hogy ember nem építhette a Gyzai nagy piramisokat (ha hajlandó vagy tovább gondolni a dolgot halványan megsejtheted, hogy nem kell az emberiség fellendülésére és elpusztítására, túl nagy "idegen" segítség. Az ember leleményes és mohó. Előttünk létezhettek fejlettebb kultúrák és civilizációk, akik emberi természetükből adódóan felélték és kiirtották önmagukat, elképzelhetetlen? nézd hova tartunk? és mégis milyen messze vagyunk elődeinktől?)


Angyalok tudnak szeretetet sugározni, megvédeni bajoktól, előre jelezni egy veszélyt.stb (egy ismerősöm öngyilkos lett, az őrangyala figyelmeztetése miatt, zuglakó volt év tizedekig. Kapott egy beavatást, onnantól hallgathatta, hogy végeznie kellet (addigi) életével, ki kell(-ett) mozdúlnia... félreértette, démonnak hívta... és hát, végül is.. kimozdúlt. Végleg. démon sugallta vagy angyal?)


De egy cica nem ilyen. Megkarmol állandóan ha nem tetszik neki valami. A kutya pl összehasonlíthatatlanul jobb és magasabb szinten van egy macskánál, de még ő sincsen felettünk....( alapjába véve én is kutyás vagyok, de van mind kettő, és de ilyen, igaz gyakrabban megkap mint a kutya, kevésbé hűséges s kutyákhoz képest, de mérhetetlenül hálás egy állat, mind kettő...talán a macskát nehezebb háziasítani vagy erősebbek az ösztönei... talán ha oroszlánokat háziasítottunk volna szelídebb szófogadóbb, együttműködőbb lenne. ugyanis a legtöbb kutyaféle falkában vadászik, addig a macska félék egyedül, csak párzásnál keresik egymást, kivéve az oroszlánt, tudtommal csak azok vadásznak csapatban. Szóval alapjában más elven működik a két faj...és ez az ítélet , nem pont a 3d-s világ börtöne? egy materialista dogma?

Nyitott embernek tartom magam, de azért amennyire lehet maradok a realitásnál)

2019. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

A macskák egy külön világ. Régen én is a kutyákat szerettem, de ma már tudom, hogy a kutya szolga, a macska pedig szabad lény.

Amikor egy macskára nézel, tudjad, hogy egy szabad lény áll előtted … talán olyan, amilyen te soha nem leszel.


A macska egy csomó finom dolgot érzékel, a kutya csak a (megnyilvánult) világot látja.


Még egy: a kutya barátkozhat, de egy macska nem fogad el bárkit társnak. Engem az utóbbi években megkedveltek … mintha közéjük tartoznék, odajönnek hozzám. Gyönyörű szép különleges macskák. Szellemi neveket adok nekik, úgy szólítom őket. Szinte a barátaim. Tudják rólam, hogy nem ehhez a profán, ostoba, közönséges világhoz tartozom.

Ennyit a macskákról.


Még egy: amelyik férfit a macskák kedvelik, annak a nőknél is inkább van esélye.

Miért?

Mert a macskával bánni (barátkozni) művészet.

2019. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!