Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valakinek volt már halálközeli...

Valakinek volt már halálközeli élménye? Normális válaszokat várok

Figyelt kérdés
Illetve ki mit gondol a híres Thomas Edisonról ,hogy a személyiségünk tovább él egy másik szvérába valki már tapasztalt már halálközeli élményt vagy volt része már hasonló esetben ???

#telefon #kész=ulék
2019. okt. 6. 19:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Atya isten te milyen kábítószert használsz? :D Nagyon durva cucc lehet ha ilyen dolgokat összehordasz.

Kérlek csak egy valamire mondj egy normális HITELES bizonyítékot azok közül amiket össze zagyválsz.

És ha lehet értelmesen írd le mert agyrákot kaptam mire sikerült elolvasnom a förtelmesen összerakott "mondtaidat"

2019. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
nem használook semmilyen kábítoszert a valóságot írtam le ,hogy valoban vannak más dimenziók és más létformák a földön ahol audi autot nem látsz egy másik világ tük=or eléot kel átmenni és mi hozza létre a tudatot nem az agy hanem attól független dolgog leírt mondantok gének emlékek és isten az hozza létre amit írunk valkiről az lesz így a dns ünk is változik ha például te leírod egy személyről ,hogy 2020 -ban példa rá petra és péter és odaírod vezetéknevet ,hogy össze fog jönni akkor valoban össze fog jönni mert leírt mondatok dominálnak ,de kérdem én kinek a leke szárad majd azon annak aki írta azt a dolgot és fizikai valoság lefekszünk alundi és felkeünk egy másik fizikai valoságban és ez igaz azért jár annyi orvos teplomba és azért nyugtatozza magát mert nem bírja elviselni sok ember gyötrelmét amit csinált erre vajon seni nem gondolt például sok orvos csak flre kezeli a beteget szedje be ezt azt aztán a dolog a szőnyeg alá van söpörve én mondom ezt a világot a sátán irányítsa és isten aki egy ugyanaz személy ugye a szabad akarat idézőjelbe isten miért teremtet ennyi erőszakot megmondom én mert imádja isten testvérei kik is ???? valóban a rendőrök hisz ha van valmi akkor már is ott vannak pedig igaz ez az állítás amit írok és van pokol nyomor életem legnagyobb ellenséginek sem kívánom amit áttéltem vaha valaki tudná és ami világban ezért elmengyogyintézet régen pedig eretnekség oldalt is figyelik mindeki figyeli hisz aki meghal az nem si tud róla hogy meghalt éppugy ahogy alszunk addig nem tudjuk mi zajlik körül=ottünk ha csak fel nem ébredünk arra a dologra ezért van az mia jo istenért ébredtem fel mi a joistenért történt ez a dolog velem igen isten ez már bizonyos dolog !!!! nekem volt egy telefonom na most az a telefon egy tepelatikus mező egy mágneses mező ahogy telepatikálunk egymással egy morfikus mező és én ezt morfikus mezőt kiadtam kezemből abban volt két videó féllek othon nem merek kimenni a lakásból másik pedig leveszem a fejed és egy vulágris szo egyik havaromhoz nézve nekek minek keleet beleavatkozni olynaba senki sem tudja hoyg személyiségünk egy más létformában szvérában tovább él a bölcs thomas edison mondta és igaz tovább él az ember személyisége leírt mondatok hozzák létre mint tudatosan és tudatt alatt is a dolgokat !!!! és ugynazokat áttéltem mivel kiadtam ttelefont és egy másik világban jártam és egy egy provinacia egy saktábla volt és ugyanazokat áttéltem mint aki a sáját szüleit kivégezné mert utánna is van valami példa rá egy kamsz nak nem vesznek autot és gyerek kivégzi szüleit és saját magát és utánna is van valami lehetlelen dolgo de utánna is van valami és erre rájöttem hataslma nagy problémaáim adotam mert fiatalon minek kelt ebben belebonyolodni azota is iszoma rutját és isten nem bottal ver isten minden a környezetünk hajrá a gyí menyé a szabad akrat pozirtív és negatíbv kis¸¨ulés a valmi között két frot között a szféra és ahogy telepatikulálunk egymással egy mező az ut !!! az ösvénybe
2019. okt. 11. 22:42
 23/35 anonim ***** válasza:
Továbbra sem kaptam egy hiteles bizonyítékot az állításaidra. De nem is fogsz tudni nekem bizonyítékot adni mert minden amit leírtál az csak a te elmédnek a szüleménye. Azért mert te valamilyen érthetetlen oknál fogva kitalálod ezeket a hülyeségeket és szerinted logikusnak tűnik attól még ezek nem tények. Nincsenek bizonyítva, de ezeket nem is lehet mert annyira borzalmasan lehetetlen baromságokat hordasz össze hogy nem is tudom hogy juthat valakinek ilyen eszébe. Komolyan szerintem neked pszichológus kell és nem azért írom ezt hogy bántsalak de ez nagyon nem egészséges amit csinálsz
2019. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
pedig sajnos igen telefonom bizonyítsa amikor történtek velem nem volt ot hogy látta facebokon most műk=odött a tudat mert halálközeli élmények írtak hid el én vagyok az egyetlen egy aki ezt bebizonyította és igen létezik pokol és tulvilág halál csak illuzió örökké élünk személyiségünk továb él töb halálközeli dolot is eltudok mondnai hirtelen halálfélemet érez valki hidegséget vagy elkezd fázni vagy pedig igen elfut wc re ugye nagy szügségre és mitn tuduk a romaik is mondták mennyi démon van a vécén ez már másik téma létezik más provinacia más dimenzio csak aba belebolondulnánk vagy belehalnánk annyi van igen isten bírál milyen életet élünk mit csinálunk majd ő itél és van halál szelemidézés után is megeleht halni vigyázni kel vele sem aza gy sem más bilologiai funckio nem képes gondolatot létrehozni örökké él=unk töb halálközeli élmény is ért engem egyik az volt amikor usztam elkezdtem uszni hidegvizben kint a strandon majd későb azt vettem észre hogy ilyen gömbön usztam át kinyilt ilyen gomb előttem és zene kint kedvenc zeném szolalt meg majd hoszb ido uszás után abahygtam majd amikor kiemntem mint ha magátol mentem volan labaim magatol mentek egszer csak kinyogom tér idő dim,enzio ilyen epilepsztisás rohamot kaptam !!!
2019. okt. 12. 18:19
 25/35 anonim ***** válasza:
Engedd el ezzel a vitát. Elmeháborodott.
2019. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Higgye el ha ugyanzokat áttélte volna mint én akkor ön is lehet elmehaborodott lenne ,de csak saját magamnak okolhatom ám ön aki írt eléobb is a kommentben ? aki azt írta továbra sem tudom bizonyítani ? ön az ?
2019. okt. 14. 14:51
 27/35 anonim ***** válasza:
Nem, az én vagyok. De tényleg nem tudod bizonyítani. A hogy te azt mondod hogy így volt az nem bizonyíték. Egy hiteles kép/videó/hangfelvétel vagy tudományos megmagyarázás az kell nekem. Enélkül amit mondasz az csak a zakkant agyad szüleménye
2019. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#25-ös:


tudom hogy elmeháborodott csak próbálkozom hátha meg tudom érteni hogy mi baja van :D

2019. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
képet is tudok mutatni sőt tundák mutatni hangfelvételt séot illetve telkefonomban amit saját kezűleg kiadtam amiben csináltam a videokat egyik félek saját anyámtol másikban pedig egy fenyítttő üzenet volt na mostana telefonom egy eszkez ta telepatikus komunikációso egy mágneses mezőt hoz létre és ahogy mágneses mező kiterjed ugy terjed ki készülékeinkehez mind ami szorosan taopad na most én ezt eszk=ozt kiadtam kezemből elfutottam és ugynazokat áttéltem ezet nem akarom leírni mert írtam géozöm sincs hogyan sikerült de hála istenek törölték komentet fogalma sincs hogyan sikerült de lényeg volt egy telfon és én azt kiadtam egy privoianciát ahol ugyanzokat áttéltem mint akik tényleg roszakt csinálnának nem akarom kimondai ugynais halgattam neten egy frekvenciát már talán írtam töb éve foglakozok testépítéssel és halgattam n=ovekedési hormon frekvenciát ugye egy hang egy zene egy musik na mostan mindjaian tujduk azér csapjunk a hasunkara a 21 században világot a sátán irányítsa és a sátán a vágyainkon keresztül probál beférkőzni ugye mivel drága a növekedési hormon halgatam na most mondhatni rám ám nem mindekire de éreztem hogy behatott rendesen a ahng de ugye aminek van pozitív negatív hatása és nem csak egy frekvenciát halgattam hanem egy csomot és kimondtam novekedédi hormon térj ide és mint tujduk sem aza gy sem más akor kezdtem el imátkozni holt emberekhez és belementem egy másik dimenzioba amit a legangyob elenségemnek se kívánom az a nyomor ami ott volt és az a féleleem vagy hogyan is mondnaám örökre de örökre eltorzította teljesen a személsiégemet amit elmult évek alt és amikor telefont kiadtam csak jott a dofi és utánna is akkor ugynazokat áttéltem mint aki felvágná ereit hirtelnhideghséget érez az ember tudom nagyon kelemetlen nagyon sok rosz dfolgokon mentem kersztül bár ne én lettem volan aki rájön arr hoyg a haál után van élet tudat tovább éla földön van egy kép csak nem tudom hoyg kel linkelni azon én vagyok més a tük=orképen egys öregember található félelemetes de igaz
2019. okt. 14. 21:24
 30/35 ufóbia ***** válasza:
Szerintem neked alapvetően van valamilyen betegséged. Lehet valami fura sokkhatás ért, ami lehet valami "pokoli" élmény is. Egy-egy mondatodnak lenne értelme, és lehet látsz dolgokat, de ahogy összezagyválsz mindent, az épp ésszel nem kibogozható. 1.Próbálj először is helyesen írni! Van helyesírásellenőrző beépítve. 2. Szedd össze a gondolataid, és fejtsd ki érthetően, amit írni akarsz. 3. valamilyen módon tényleg bizonyítani kéne az állításaid. Ez nem egyszerű, de azért van rá mód. :) Képet, videót, tegyél fel a netre valahova, és a linkjét oszd itt meg! Hajrá!
2019. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!