Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valakinek volt már halálközeli...

Valakinek volt már halálközeli élménye? Normális válaszokat várok

Figyelt kérdés
Illetve ki mit gondol a híres Thomas Edisonról ,hogy a személyiségünk tovább él egy másik szvérába valki már tapasztalt már halálközeli élményt vagy volt része már hasonló esetben ???

#telefon #kész=ulék
2019. okt. 6. 19:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
pedig igen törölték kérdésemet mert belinkeltem egy veboldalt írt rola hogy nem agy kepes letrehozni gondolatot tudatot nem az agy hozza letre hanem agytol fuggetlen valki viszairt ez teny szerintem akar egy kep is letrehozhassa mi mas hozna letre ha leirt mondatok emlekek mult genek es isten szerintem en igy velekedek leirok valkirl valmit az en lelkemem szara pld viven szeretlek peter es ot van szivecsyke konkret nevet teszek oda vagy esetle esgy szuletesi szamot emblemat vagy akrmit es aki irja annak a leken szarad pedig igen ami meg van irva az meg van leiert mondatok emberrl valoban isten szereti az eroaszakot kulonben nem teremett volan anyit a vilagban amit latunk a teveben is folyamatosan
2019. okt. 7. 15:01
 12/35 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem bezuhantam egy szakadékba, iszonyatos mázlim volt, de nem pörgettem túl. Biztos fájt volna a földetérés. Igazából sok esetben nem is fogod fel, hogy milyen necces a helyzet, csak később. De akkor meg már tudod a helyén kezelni.
2019. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Nem tom ez ennek számit e... egyik éjjel nagyon rosszul voltam de közben aludtam szoval még tényleg fél a kómában voltam csak azt éreztem most nagyon rosszul vagyok és mozogni sem tudtam beszélni sem a számat sem igen tudtam mozdítani egyedül a bal karomat nagyon fajt a fejem! Szerintem pont alvás paralizisben voltam azt hittem hirtelen agy vérzések volt mert tényleg le voltam be múlva sokkos állapotban voltam!


Nem a haláltól féltem! 2 dologra tudtam csak gondolni a lányra akit szeretek és a szüleimre hogy ezzel mekkora fájdalmat okoznék nekik ha meghalnak... a lany nos még vele semmi de tényleg ez a kettő tartotta bennem a lelket! Ugy éreztem magam mint ha tényleg itt lenne a vég!

Igazából a gyulladás rá ment a fejemre főleg a bal rágó izmomra meg a homlokomra tényleg nagyon fajt de aludtam és alvás közben ért el amitől sokkos állapotba kerültem és még alvás paralizisem is volt ez a 3 igy nagyon rossz volt és olyan érzést keltett mintha tényleg a vég lenne!

20 F

2019. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk e 2 dolog miatt tudtam magamon erőt venni hogy le küldjem a sokkos állapotot...! Utána fel tudtam kelni és az ugy életbe mentünk 🧐🧐🧐😅
2019. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Egyszer megakadt egy popcorn a torkomban és nem kaptam levegőt. Ha anyám nincs mellettem és nem segít akkor megfulladok. De azért még nem voltam közel a halálhoz szerintem.

Na viszont amilyen baromságokat itt összeírsz kedves kérdező az valami vicc :'D

2019. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Miért írnák össze baromságokat ez tény kérdése és feltételezés !!
2019. okt. 9. 09:42
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt állítod hogy az agy nem képes gondolatot, tudatot stb. létrehozni pedig az az egyetlen dolog ami tud. Szerinted miért van hogy egy agykárosult ember lehet hogy nem képes bizonyos dolgokra? Gondolok itt például az amnéziára vagy olyanra hogy valaki nem tud rendesen beszélni. Az agynak különböző területei vannak amik különböző funkciókkal rendelkeznek.

Elhiszem hogy hívő vagy de lásd be hogy ostobaság például egy ilyen dologra azt mondani hogy isten műve. Nem lehet mindenre azt mondani amit nem ismersz vagy nem tudsz megmagyarázni hogy "biztos isten műve"

2019. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem isten itt a lényeg mivel isten mindezt megteremtethette!

Isten nem egy buta személy hanem egy mindent tudó tökéletes entitás...

Szoval nem az a tömör válasz hogy isten meg teremtette azt kész hanem isten ugy teremtette meg hogy igy és igy működjön az agy...

egy masik szféra... vagy dimenzió ez még csak találgatás de egyszer minden ki megtudja ugy is... ha azon kapod magad hogy egyszer csak egy lebegő fehér valami vagy akkor már tudod hogy van túlvilág ha meg semmit sem érzékelsz és gondolkodni sem tudsz akkor nem fogod meg tudni hogy hoppá nincs túlvilág mert halott vagy...

2019. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
az baj sajnos hogy a saját szememmel láttam kár volt ebe 25 éves voltam amikor mélyen belemreültem azota is megmondom őszinten még mindig iszom a rútját sajnos az baj hoigy igen is a tudatot valóban nem az agy hozza létre és igen is vannak más dimenziók és azon belül pedig más létformák és szférák ! A halál után pedig van élet én vagyok az egyetlen aki ezt bebizonyította . Vannak ezek a magazinok ezotériai stb lehetne sorolni igaz sok baromságokat összeírnak ugye de egyet mondom én hiszek a sorsvonalban ugye az embernek vanak a tenyerén a vonalak na mostan hozzátenném hogy már jo egy évtizede foglakozok testépítéssel is ugye a sok fekvőtaámasz lehetne mondnai . de lekopott az eredeti multam tudom nagyon furán hangzik de rendesen lekopott a tenyeremen ugye van a jobb és bal agyfélteke job és bal oldali lekopot a vonal az eredeti vonal és minden nap ugyanmugy ébredek le van kopva és ami félelmetes az egészben ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hoogy a job tenyeremen keletkezet egy másik vonal ugye amin gyalolglunk a proviancia a a mennyezet a terület a szféra és reméllem legalábbis bízok benne hogy nem a rövidebb uton vagyok ugye és folyton a multon való gyaloglás egyfolytában ugye volt nekem egy telefonom még régebben 2016 oktoberében kiadtam a kezemből a telefon t ugye telefonom pedig egy telepatikus mező egy mágneses tét egy proviancia és mióta kiadtam a telefont a kezemből ugyanazokat áttéltem mint aki eredeti szüleit kivégezné vele eggyüt pedig az egész telepátiát ahogy komunikállunk egym,ással amiben én gyilkosnak nyilvánulok meg mivel ugyanazokat áttéltem mint a gyilkosok ugye a gyilkosok többsége a börtönbe jut ,de kérdem én egy másik dimenzió az a nyomor amit áttéltem legnagyob ellenségemnek se kívánom olyan nyomor van a pokolban én vagyok az egyetlen aki részletesen le tudja mírni mi a nyomor és mia tulvilág és tulvilág sem olyan legtöbb könyv csak ámmítás tulvilág egy tudatálapot és egy szféra egy dimenzió egy valós hely ahiol ugynaugy lehet enni inni ! a halál pedig csak illuzió !!!
2019. okt. 9. 21:13
 20/35 anonim válasza:
Nap nap után a címe a filmnek
2019. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!