Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet az hogy megtörténik...

Hogy lehet az hogy megtörténik amit kimondtam?

Figyelt kérdés

Ritkán de már nem először megtörténik velem hogy mondok valamit és még az nap megtörténik.

Például azt mondom hogy " Csak nehogy lesssen a tükör a falról " és este leesik a nagy tükör és hasonlók ... Illetve olyan is megtörténik hogy pl többen mondják csak ugy hogy ne azon az utvonalon menjek haza amin szoktam és én nem fogadom meg a tanácsot és baromi nagy balszerencs ér csak azért mert azt az utvonalat használtam ... ezek a dolgok sajnos túlnyomó részt ilyen negatív modon történnek csak meg velem ... valami ötlet hogy miért lehet ez ? Van e ennek valami magyarázata ?



2019. nov. 29. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A gondolatoddal bevonzod.
2019. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vonzás törvénye. Amúgy hasonló egy mondás is. Vigyázz mit kívánsz mert valóra válik. Ez is igaz.
2019. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elozo vagyok. Velem is rengetegszer elofordult mar, de pozitív értelemben is.
2019. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!