Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet? Sokszor van olyan...

Petifsdfsdfs kérdése:

Mi lehet? Sokszor van olyan kopogás hallatszik az ajtón kimegyek semmi és van amikor naponta 3-4x megtörténik és mindíg este fele ez mi lehet? Mint ha egy ember kopogna de nincs kint senki mikor kinyitok létszives értelmes válaszokat

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 21:09
1 2 3
 1/21 SylwerStone ***** válasza:
40%
Kérdezte pszihológusát, agysebészét!
2014. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
úristen asdgsdkgmagij LÉTSZÍVES ???????????????
2014. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
feltettem egy kérdést elvileg azért van az oldal, hogy választ kapjak a kérdésekre
2014. jan. 4. 23:54
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen genetikai hulladékokkal fogsz még találkozni, úgy hogy jobb, ha oda se figyelsz.


A kérésedre:

Ennek több oka is lehet. Akár még az is, hogy valami rovar befúrta magát az ajtóba. Egyik ismerősömmel épp ez történt, és később fedeztünk fel az ajtón több lyukat.


Ha van fa az ajtó közelében, akkor lehetséges, hogy az felelős ezért, bár annak jellegzetes hangzása van. Nem érdemes kizárni az unatkozó kölyköket sem (igen, nincs ott senki, de van lába, és felelősség tudata, és tudja, ha elkapják, bajba kerülhet).


Ha nagyon a paranormális részét vizsgáljuk, akkor első ami eszembe jut, az legfeljebb egy kopogó szellem, bár nem hiszem, hogy csak az ajtót molesztálná. Nálam rendszeresen van hasonló a függönyöknél, a radiátor csöveknél és a karnistartónál, padlónál. Ezt rengeteg minden okozhatja szintén, de előbb érdemes a legkézenfekvőbb, legegyszerűbb dolgoknál vizsgálódni (és én sem találtam mindre).


Továbbá, ha van tükör az ajtó előtt, mellett, közelében, azt jobb, ha elteszed, vagy letakarod. Az én szobám tele van tükrökkel, és ez bizony más dimenziókra, síkra is kihatással van. Elég nyomasztó, veszélyes lehet.

2014. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha kopogó szellemmel van dolgod akkor reggel, napkeltekor Menj oda ahol Hallottad a hangot, eggyik kezedbe gyujts meg egy levendulás illatu füstölőt a másikba fogj egy tálkába tengeri sót amit összekeversz egy kis temetőföldel(nem kell sok, elég pár csipet, temetőből tudodbeszerezni, de Nehogy sírról szedd le!)és kezdj el menni a ház bejárata felé , gondolj arra ,hogy megkéred a szellemet a távozásra udvariasan és legyezz a füstölővel kifele. Ha ajtóhoz érsz szórj a Földes sóval egy csíkot a küszöbre magad után, ezt minden ajtónál tedd meg, és mikor a bejárati ajtóhoz érsz tedd le a tálkát a sóval, tedd bele a füstölőt és maradj kint amig a füstölő elég. Remélem Segítettem.
2014. jan. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 SylwerStone ***** válasza:
34%
Lehet, hogy én "genetikai hulladék" vagyok, de legalább nem képzelek hangokat.
2014. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te valamilyen okból nem vagy érintett hasonló dolgokban (amik lehetnek hétköznapibbak, vagy természetfelettinek nevezhető dolgok, és megfigyeltem, hogy sokakat féltékennyé lehet emiatt tenni), nem jogosít fel arra, hogy te mást őrültnek nevezz, és pszichológushoz küldj.

Titeket már sikeresen ránevelt a média arra, hogy csak az létezik, amit látsz (pedig ez már az ősembereknél sem így volt, és ilyen téren a legtöbb embernél még ők is fejlettebbek voltak), és minden amit a tudománnyal nem lehet magyarázni, őrültség. Pedig nem egy dolog van, amiről már akkor tudták hogy létezik, mikor még soha az ég világon nem látták. Egy szóval nálad és az ilyeneknél valóban célt értek, hisz így a világ többi részét, azt ami kulcsfontosságú lehet, te nem fogod megismerni. Minél többet tud egy ember, annál veszélyesebb a médiára, a vallásokra nézve. Hisz mind a manipulálásra alapszik, és ez a céljuk. Egy gondolkodó, tisztán látó embert viszont nehezebb.


Én megértem, hogy van, aki nem hisz az ilyesmiben, nem tehet róla, így nevelték (szó szerint), ettől függetlenül nem kell alpárian lehordania a másikat, ha az az egyetlen válasza van, hogy mennyen orvoshoz, akkor inkább ne írjon semmit.


Ez a világ sokkal több, mint amit te emberi szemmel látsz, vagy lesz esélyed látni és valóban van egy olyan világ, egy olyan oldala a világnak, amit a tudomány már nem képes megmagyarázni, mert saját magának már határokat szabott.


(Félreértés ne essék, nem hiszek el mindent, amit mondanak nekem. Mindenre keresem a logikus választ, de nem fordulok rögtön az Ezotéria felé.)

2014. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, a sötét középkorban ti lennétek azok, akik ragaszkodnak ahhoz, hogy a Föld lapos... Akkor sokak számára az is hihetetlennek tűnt, hogy nem az.
2014. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
egyre több gond van éjjel csak úgy betört a tükör ki, be kapcsol a tv-rádió recseg a padló ...
2014. jan. 8. 22:50
 10/21 anonim ***** válasza:
01.05.05:38 as válaszoló vagyok. Megcsinaltad azt amit leirtam?
2014. jan. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!