Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy meghalt...

Szunyo37 kérdése:

Lehetséges, hogy meghalt emberek lelkét érzékeltem?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromba történt, hogy este lefeküdtem aludni, és mielőtt elaludtam volna, tehát még ébren voltam, valaki megfogta a kezemet. Én elrántottam, és a paplan alá bújtam. Ez a nagymamámnál történt vidéken, és egyedül voltam a sötét szobában. Felnőttként három esetem volt. Két alkalommal olyan érzésem volt, mintha valaki lefogna, és ébren vagyok, de közben alszom. Valamint testvérem halála után a gáztűzhely mellett elmentem, és az üveg fedele berobbant. Gyerekkori élményemkor az egyik nagynéném, és nagypapám már nem éltek. felnőttként. az egyik esetnél már édesapám nem volt velünk. Másik meg a munkahelyemen volt, amikor 24 órás szolgálatba voltam. Később derült ki, hogy volt ott egy idős kolléga, aki ott halt meg. Ezekre a jelenségekre, van magyarázat. Volt két nagyobb balesetem az eddigi életem során. Egyik gyerekként(elütött az autó) másik(neki csapódtam autóval egy fának, nekem nem volt nagy sérülésem, csak anyumnak)

2020. jan. 2. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Szunyó,


a leírtak alapján eldönthetetlen, mit érzékeltél az általad felsorolt élmények ideje alatt.

2020. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Volt ezek közt alvási paralízis is
2020. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Deepstate válasza:
Sajnálom a sok sok halálélményt. Amikor reggel nem tudtál mozogni , az természetes, mindenki életébe van ilyen.
2020. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!