Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Más is megkatant a szellemidéz...

Más is megkatant a szellemidézéstől?

Figyelt kérdés
tehát másnak is lettek olyan tünetei a szelemidézés után ami inkább nem mondaná el és utólag megtundi sem az agy sem más biológiai információ nem képes létrehoznia gondolatot ugye aki szellemet idéz az belehal ahogy én is más is meghalt???

2020. jan. 6. 19:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy az ilyen szellemidézős, meg mindenféle okkultizmussal kapcsolatos dolgok simán meg tudnak hülyíteni embereket..

Főleg, ha valaki alapból érzékeny, vagy hajlamos valamilyen mentális betegségre.

2020. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
én meg abban hiszek hogy a szellemidézés utána meglehet halni !!!! mert én amikor megidéztem egy szellemet utánna négy évig szarul éreztem magam amíg el nem küldtem és amikor elküldtem ha hiszed ha nem a wc re futottam és wc nagyon sok démon lakik !!!
2020. jan. 24. 17:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!