Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Más is megkatant a szellemidéz...

Más is megkatant a szellemidézéstől?

Figyelt kérdés
tehát másnak is lettek olyan tünetei a szelemidézés után ami inkább nem mondaná el és utólag megtundi sem az agy sem más biológiai információ nem képes létrehoznia gondolatot ugye aki szellemet idéz az belehal ahogy én is más is meghalt???

2020. jan. 6. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a poszt maga egy szellemidézés szóval ,,megkatantam" köszi megyek meghalni
2020. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szellemidézéstől meglehet halni !!
2020. jan. 6. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
He? Mi van?
2020. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
más is megkattant a szellemidézéstől másnak is lettek pszihikai baj aki megidézett egy szellemet??
2020. jan. 6. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem semmi bajom nem lett sem szellem, sem démon, sem más entitások idézésétől.

de sok a gyáva alak.csak a félelem miatt sokkolnak be sokan és ezt tovább táplálják magukban.


még az invokálástól sem lett semmi bajom. nem haltam bele. invokálás- amikor a szellem beléd "költözik" de akár ektoplazmán is manifesztálódhat stb.


csak a gyáva alakok sokalnak be. aztán a hosszú pánikolás miatt halnak meg,de az is csak baleset miatt pl.: amekkora idiota belefut egy mozgó autóba vagy kamionba.

2020. jan. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez egy kerülendő dolog, és nem játék, azonban mindenkinek van védőangyala, beszélgess hozzá és ő súgja majd a jó gondolatokat..
2020. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem játék azota életem olyan hogy inkább trilogiát lehetne írni róla
2020. jan. 7. 09:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazás gátlót látom bevetted. Borzasztó zavaros ahogy írsz. Azon tűnődöm,hogy ez a "megkatan"-megkattanásod -miatt van vagy azért,mert tanulási nehézségeid vannak/voltak.


A többiek válasza alapján legalább tudom mit akartál kérdezni.

Nem szabad szellemet idézni,főleg ha gyenge vagy és egyedül teszed. Sosem tudhatod ki "jelenik"meg,közel sem biztos,hogy az akinek "mondja"magát. A démonok behízelgik magukat a kedvességükkel,aztán az őrületbe kergetnek. Aki ettől még rosszabb,sajnos ő is alkalom adtán jelentkezik és akkor van nemulass.

2020. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Jézust Krisztus képes megszabadítani a következményektől. Isten gyűlöli az okkultizmust, mert a legkönnyebben akkor sérül az ember szelleme és főleg kemènyedik meg a szíve az élő Isten felè. Az ördög szép köntösbe csomagolja az okkultizmust hogy azt hidd, hogy Isten elválaszt a "jótól". Kívánatossá teszi az ördög ezt a bűnt. Isten is tud neked válaszolni csak el kell fogadni kegyelmèt. Isten is tud neked a jövőről információt adni vagy bármi másról. Ez a világ egy mátrix, ami úgy van felépítve, hogy soha ne tudd megismerni az egyetlen Teremtőt és akit elküldött közénk, Jèzus Krisztust.
2020. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jah igazad lehet
2020. jan. 12. 11:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!