Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes érzéken túli képességek ( ESP ) mindenhol más csakrához vannak társítva?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek,

hosszú évek óta foglalkozom érzéken túli érzékeléssel ( ESP ), megérzéseim szoktak lenni, sokszor bejönnek. Vannak erős bevillanásaim olyan dolgokról, igaz ritkán, amikről nem tudhatnék az öt érzékszerv útján. Fejleszteni szeretném magamban ezt az intuíciót. Bármilyen jóga oldalt olvasok, vagy más keleti filozófiával kapcsolatos oldalt, minden képességhez teljesen más erőközpont ( csakra ) van társítva.

Pl. sok helyen a tisztánérzés ( mikor érzed mások hangulatát, idegen emberek jellemét nagy távolságból is ) a 2-es, azaz szex csakrához, máshol a 3-as csakrához ( napfonat ), valahol pedig a 4-es szív csakrához van rendelve. De ugyanez igaz a telepátiára is, valahol a torokcsakra erősebb aktivitásához kötik a megjelenését, valahol a homlokcsakra ( 3. szem ) intenzívebbé tételéhez. Az intuícióra meg szintén a torok csakra, homlok csakra, és korona csakra van össze vissza írva.

Magyarul ami igazán elgondolkodtat, hogy lehet nem is léteznek csakrák? Vagy ha léteznek is, nagyobb idegfonatok, vagy a mirigyek az emberi testben?


Találtam egy érdekes írást is, igaz angol nyelvű, de állítólag a 7 csakra rendszere a new age kezdeti pislákolási időszakában alakult ki 1577-ben.


Az ősibb buddhista rendszerek megközelítése szerint 3 és 5 csakrás rendszerek vannak, míg a mai modern new age-ben nem ritka a 12 csakrás rendszer sem.


Létezik, hogy valóban nem léteznek csakrák, hanem amolyan szimbólumok lennének?


Továbbá ami érdekelne még, amennyiben nem léteznek csakrák, hogyan képesek kibontakozni az ESP képességek, úgymint mások gondolataiban olvasás, testelhagyás élmény, mások lelki állapotának és talán betegségeinek érzékelése?


Mi határozza meg valójában akkor ezek kifejlődését?

Köszönöm előre is a hozzászólásokat.


25/F



2020. jan. 7. 15:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

valamiért nem engedi a gyakori amit legutóbb írtam.

háromszor megírtam s elküldtem. semmi csúnya nem volt benne. nem értem. most kíváncsi vok h ezt beadja-e.

2020. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
most sem engedi. na mindegy. akkor nem törlöm le ezt a megválaszolt oldalt és majd elküldöm privátba a könyvet ha megtalálom.
2020. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond nem történt! Ha privátba el tudod küldeni üzenetben megköszönöm
2020. jan. 9. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!