Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti is így álmodtok?

Ti is így álmodtok?

Figyelt kérdés
A téma nem álomfejtés. Tíz évre visszamenőleg furcsa álmok gyötörnek. Ezekben az álmokban nem hagyományosan a tér alakul körülöttem és belevisz élethelyzetekbe, hanem inkább kiborítóan életszerű formát ölt az egész. Látom magam úgy ahogyan most, meg tudom számolni a kezemen az ujjakat vagy ismerős házakon a csatorna-illesztési pontokat (konkrét egyszeri), levitálok, játszom ezzel és közben csaknem mindig tudatosul, hogy ez egy álom. Ez többnyire még belefér nem? Mi ez az egész? Nem használok szereket.

2020. jan. 20. 20:46
 1/5 Mbalazs0331 válasza:

Szia!

Ez teljesen normális!

Tudatos álomnak hívják (keress rá youtube-on), ez igazából annyi, hogy bármit megtehetsz az álmodban. Ezt átlagos emberek "tanulják" de igen van olyan ember akivel ez a tehetség vele született. Próbálj meg meditálni és meglátod nagyon fel fognak erősödni az álmodban lévő képességeid!

2020. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így, Már ha te is úgy érzel mindent mint ha valós lenne...S nem kifejezetten tudod, hanem afféle, melléklet...nem befolyásolja (nagyban) az álom folyamatát, cselekményét csak tisztában vagy azzal, hol vagy.

Én "auto save"-vel, álmodok... ha valami balul sül el, vissza egy korábbi pontra, s minden próbálkozással tisztában vagyok. Neked elég rá a levitálás?

2020. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A levitáció csak szórakoztató élmény, különös volt az első sohasem felejtem el, olyan öntudatom és térlátásom volt mint bármikor vagy annál is jobb.
2020. jan. 21. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

ha van ilyen tehetséged akár használhatod is.

Vannak könyvek amik segíthetnek megtanulni ezt jobban.

érdekel?

2020. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen!
2020. jan. 22. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!