Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Magától összetört tükör? Ez...

Magától összetört tükör? Ez mitől van?

Figyelt kérdés
A szobámba van egy tükör,reggel éppségben itt hagytam. Elmentem dolgozni. Mire hazajöttem a tükör ugyanúgy a falon van,de megvan repedve egy hosszú vonalon keresztül. Nem esett le,hozzá se nyúltam. Ez milyen"babona"? Mit jelent?
2020. ápr. 21. 15:57
 1/6 anonim válasza:
67%
Anyósod belenézett😂😂
2020. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha senki nem járhatott ott akkor a jelentése: anyaghiba.
2020. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elfáradt az anyag valamitől. Lehet hogy hőmérséklet ingadozás vagy esetleg földrengés volt-e felétek?

Vagy nálunk attól is berezonálnak a tárgyak mert a közelben vannak a vasúti sínek.

(nem, nem szellem volt meg átok meg egyéb hülyeségek mielőtt ilyenre gondolnál vagy valaki "okos" ilyeneket írna ide)

2020. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az uveg kepes ilyenre. Ha egy picit egyenetlen felulet akkor elofordulhat
2020. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínű végig feszült, csak most adta meg magát, vagy hőtágulás/zsugorodás miatt vagy anyaghibás is lehetett, látnunk kellene, hogy milyen meg hogy volt felfogatva, de lehet tesód vagy valaki összetörte véletlen, csak nem vallja be, így hogy nem voltál ott mellette az eset alatt, nem tulajdonítanék a dolognak túl nagy figyelmet.

De ha egyik sem megfelelő válasz neked, és 7 év balszerencsében hinnél inkább a te dolgod.

2020. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!