Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Halálról álmodtam, utánna...

Halálról álmodtam, utánna összetört egy tükör, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok babonás egyébként, de ez kivételesen megijesztett. Azt álmodtam, hogy egy számomra fontos személy meghalt, de szerencsére ez nem következett be... Viszont még az nap, néhány órával az után ,hogy álmodtam ezt, az előszobai tükör magától ledőlt és teljesen összetőrt!

Szerintem van szokványos magyarázat rá, pl. az hogy a huzat meg mi is sokat csapkodja az ajtót a tükör közelében és ennek következtében elmozdult majd ledőlt a helyéről... De elgondolkoztam azon amit álmodtam és valahogy fura érzésem van az egésszel kapcsolatban. Mit gondoltok lehet kapcsolat az álom meg a tükör között? Létezik, hogy esetleg azért tört össze a tükör, mert megijesztett az az álom? Vagy ez az egész a jövőre vonatkozik és nem is annak esik majd baja akiről álmodtam?

Arra is gondoltam, hogy lehet nem kéne ennyit gondolkodnom ezen, mert bevonzom a bajt. Jobb ha csak elfelejtem?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 3. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi köze van egy rohadt tükörnek az álmaidhoz?
2016. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első valaszoló! Bocs, de kérlek ne írj ha csak kötekedni tudsz!
2016. júl. 3. 15:43
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Te meg ne kérdezz, ha csak olyan válaszokat fogadsz el, amelyek a saját világképedet erősítik meg...
2016. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Olyan nincs, hogy baj bevonzása. Az álmoknak pedig legfeljebb az álmodó lelkiállapotával kapcsolatos jelentése van. Ennyi.
2016. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy régi volt a tükör.
2016. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Álmodban bevonzottad a bajt a rosszul felerősített tükörre!

Szinte biztos, ha nem halálról álmodsz és a tökör is rendesen felerősített, nem törik össze csak úgy "magától"!

2016. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Dubitus: köszönöm a válaszodat! Ez volt a gyanúm nekem is... Rosszul hatott rám az ami álmodtam és a hatás "kinyírta" a tükröt. Amúgy sose történt még ilyen...

Ugye ez nem jelenti azt, hogy valóra válik az álom vagy hasonló történik valakivel?

2016. júl. 3. 18:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Jelzés értékűnek tűnik.
2016. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 openyoureye ***** válasza:
81%
A tükör nagyon fontos szimbólum az álmok világában mely rengeteg mindent jelenthet, jelen esetben mindenképp a jövőről lehet szó így fürkészd figyelmesen a jeleket és ne vedd fél vállról őket, mert sok gondtól óvhatnak meg. Ha nem vagy elég szemfüles olyan is megtörténhet ami eredetileg nem is történhetett volna meg, viszont a figyelmetlenséged bevonzza a lehetőség magvait a jelenedbe. Ne hagyd hogy a kétely legapróbb magva is gyökeret verjen beléd, írtsd ki mielőbb és elejét veheted a közelgő veszélynek!
2016. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nemes Zoltán ***** válasza:
75%

Előfordul hogy a halálról álmodunk, főleg ha sokat eszel lefekvés előtt.

És tükröt is törünk néha, mert ügyetlenek vagyunk.

Következtetés.

Ne egyél annyit lefekvés előtt, és tedd a tükröt biztonságosabb helyre.

Azt hiszem ennyi.

2016. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!