Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki tud segíteni? Mi...

Valaki tud segíteni? Mi vagyok? És mi ez a képesség? Márha az.

Figyelt kérdés
Régen mikor fáradt voltam egy hideg pl.:fém tárgyhoz hozzá érve az ujjaimban éreztem ahogy áramlik belém egy kevés energia, meglepődtem de nem foglalkoztam tulzottan vele úgy voltam vele biztos beképzeltem magamnak. Sokáig nem csináltam ezt egy két alkalommal max azután kb egy fél évvel később energiát csak leadni tudtam. De csak élő lénynek vagy olyan tárgynak ami nem volt hideg. A hideg tárgyaknak nem tudok leadni dolgokat vagy akkor tényleg nagyon kéne erölködnöm. Most viszont nagy erölködés és koncsentráció kell ahoz hogy át adjak esetleg fel vegyek energiát. Édesanyámnak elmeséltem ezt. Ő amikor elmondtam fáradt volt mert sokat dolgozott és pont utaztunk keveset aludt mondta hogy próbáljak meg ebergiát átadni neki nehezen de valahogy egy keveset sikerült azt mondta érezte az ujjaimban a bizsergést. És hogy neki is volttak ilyesféle dolgai kicsinek de elmultak. A barátnőmnek is elmondtam ő azt javasolta hogy ne foglalkozzak ezzel mert nem szabad ilyennel játszani nehogy baj legyen. Először energia vámpírnak gondoltunk engem de tudtunkal ők nem tudnak átadni energiát. Örülnék ha valaki tudna oldalt infót könyvet akármit ajánlani amiből meg tudok valamit. Előre köszönöm.
2020. ápr. 29. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezt csak beképzeled. Nem létezik ilyen. Maximum azt érezheted a hideg tárgyakhoz nyúlva mint mikor egy fáradt ember vesz egy jó hideg zuhanyt és az kicsit fölébreszti.

Első alkalommal valószínűleg azt hitted ez energiafelvevés aztán onnantól kezdve bemesélted magadnak.

2020. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is inkább placebo-hatás.


Nem mondom, hogy ne lehetne igazad, de szerintem csak annyira hiszel benne hogy már igaznak tűnik.


Első válaszoló jót írt, simán lehetsz éberebb egy hideg tárgy érintésétől, de nincs ezoterikus háttere.

2020. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Az energiavámpírság egy pszichológiai jelenség...

...ne keverd a beképzelt agyszüleményeidhez.


Egyébként placebó hatás. Semmi több.

2020. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Energia gyógyászatnak nézz utána. Vannak ilyen képességű emberek, de ezt a képességet meg kell tanulni rendesen használni, különben magad energiáját veszíted feleslegesen ami nem tesz jót neked.

Az energiavámpír mást jelent. Olyan emberekre mondják, akik rossz természetükkel, örök panaszkodásukkal rátelepszenek másokra, negativitásukkal, kritikájukkal fárasztanak másokat és elveszik az életkedvét, energiáját. Ők attól boldogok és lelkesek, ha a másikat lehúzzák.

2020. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Emberi létező vagy.

Ez a képesség az energia egy apró spektrumának mozgatásának piciny készsége.

2020. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 XXXDespacito válasza:
0%
Ez egy nagyon ritka erő, használd elővigyázattal. Én például 6 éves korom óta szórakozom a telekinetikus erőmmel, emlékszem még mikor kicsi voltam a nagymamámat a tolószékében ide-oda röptettem.. Annyira boldog volt. Meg én is. :)
2020. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 ne etesd már hülyeséggel szerensétlent még a végén elhiszi hogy létezik ilyen :D
2020. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A reiki gyakorlata is ezen a képességen alapul. Ez elméletileg tanulható is, illetve gyakorlással, iniciációkkal elmélyíthető.
2021. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!