Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látok néha egy alakot elmenni...

Látok néha egy alakot elmenni előttem, ez micsoda?

Figyelt kérdés

Akár biológiai oldalról is kíváncsi vagyok a válaszra (mondjuk a szememmel vagy az agyammal kapcsolatos magyarázatok, nem feltétlenül gondolok elsősorban paranormális dolgokra).

Nagyjából 6 évvel ezelőtt napi szinten láttam ezt az alakot, akkor voltam 11 éves.

Sosem hittem a szellemekben és a természetfeletti dolgokban, így nem foglalkoztam vele. 3 éve azonban elmondtam ezt nővéremnek, és azóta el is tűnt. Annak tudtam be, hogy talán tudnia kellett másnak is róla, és akkor békén hagy. Nem kimondottan féltem tőle, nem éreztem rossz érzést vele kapcsolatban, inkább kíváncsi voltam, hogy mi az és miért követ. Viszont mindig csak a házban látom, nagyon ritkán kint az udvaron is, de sehol máshol. Ma láttam évek óta először.

Kb. úgy tudnám leírni, hogy egy velem egy magas, talán kicsit kisebb tőlem, és fekete. Nincs konkrétan emberi alakja, inkább olyan, mint egy paca, de lábai biztosan vannak, mert azt tisztán ki tudom venni, hogy elszalad előlem.

Sosem nyílt helyen jelenik meg, inkább olyan helyen, ahol el lehet bújni. Mikor olyan érzésem van, hogy figyel valaki, mindig szétnézek, és akkor látom elszaladni, vagy elbújni az ajtó mögött.

Nem tudom, hogy csak a képzeletem szüleménye-e, vagy valami para cucc. De érdekel az biztos.

Valakinek tipp esetleg?



2020. máj. 6. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%

Bocs az offért.

URISTEN!

2020. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok benne biztos, hogy őt látom :D :D
2020. máj. 6. 20:25
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én tökre le vagyok akadva, mert a viselkedésen és alakon kívül a sztorid megegyezik egy velem történt esettel. Egy ideig engem is kísérgetett néha egy ilyen sötét paca, és csak a szemem sarkából láttam egyszer-kétszer hogy mellettem fekszik vagy jön mellettem az utcán. Az volt egy idő után az érzésem hogy mindenhova elkísér, csak nem mindig látom és nekem is akkor tűnt el hónapokra amikor beszéltem róla valakinek. Azóta láttam egyszer-kétszer de nagyon ritkán. Ja és az enyém nem bújt el ha ránéztem, egyszerűen eltűnt. Nem éreztem fenyegetőnek, sőt inkább kellemes volt a társasága. Mostanra nem tudom megbántam-e hogy beszéltem róla, nem biztos hogy jó helyen volt itt mellettem.
2020. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is gondoltam arra, hogy nem feltétlen ártó lény, ha lény egyáltalán. Viszont olvastam olyat, hogy sokak látnak ilyet, és erre van egy tudományos elmélet, valami szemkihagyás vagy mi, és azt valóban a szemed csinálja. De egyébként mostanra kezdem elhinni, hogy vannak ilyen lények, és ezek a sztorik aranyosak is tudnak lenni, mert így ahogy mondod, nem kell minden esetben félni tőlük :)
2020. máj. 6. 20:29
 5/26 anonim ***** válasza:
Bizony vannak ilyen dolgok, el sem hinném ha nem láttam volna. Nekem is volt hasonló. Sok féle képpen meg lehet ezt magyarázni. Ha gondolod mesélek róla bővebben is, ptivátban. :))
2020. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nincs valami szürke hályogod a szemedben ami zavarja a látásod vagy valami? Esetleg más probléma a szemeddel ami miatt pacát láthatsz? Én csak erre tudok gondolni, illetve arra hogy skizofrén vagy vagy nagyon élénk a fantáziád de szerintem az az évek alatt csak kiderült volna korábban
2020. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem, nincs semmilyen mentális problémám. A szemészeten nemrég voltam, 1 éve -0,5-ös szemüvegem van amit nem mindig hordok de az orvos azt mondta semmit nem romlott a làtásom és szemüveg nélkül is ugyanúgy látok mint eddig, nem zavar semmiben. Láttam már foltokat mikor napba néztem, és utánanéztem azoknak a szemben lebegő fehérjemaradványoknak is, de ez nem hasonlít arra, látom is és érzem is hogy ott van. Nem úgy mint egy igazi ember, de van lába és tud mozogni. Látom ahogy mozog, ez nem csak folt :D
2020. máj. 6. 22:59
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
Akkor viszont maradt a halucináció. Keresned kéne egy orvost/pszichológust hátha ő tud segíteni
2020. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Akkor a természetfeletti dolgok teljesen kizárva? Ugye mint írtam, eddig sem nagyon hittem benne, most viszont kezdtem egy kicsit reménykedni, hogy esetleg hozzátartozóim akik már nincsenek itt. Vagy a házban maradt valaki. Ez a ház amiben lakunk már lassan 100 éves, szóval nem tartom kizártnak
2020. máj. 6. 23:26
 10/26 anonim ***** válasza:
9%

Igazából igen mert nem nagyon léteznek ilyen dolgok. Ha léteznek is pl. szellemek még soha senki nem látott egyet és semmi bizonyíték vay logikus magyarázat nincs rájuk.

Még az lehet hogy van valami perverz a környéken aki kukkol téged

2020. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!