Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan láthatom jobban az...

Hogyan láthatom jobban az aurát? Hogyan lattam, be a' kutyám mögé, ha elöttem űlt?

Figyelt kérdés

Jólvan a sajátomat ,már holdfényben láttam ;lilás-bordós-vöröses .

Tegnap este ahogy azt Arany Laci-nál is olvastam; egy szort fényforrást helyeztem a szobába így félhomály volt .

A kutyát (yorki ) a' fotelbe űltettem . Érdekessen viselkedett . Előszőr sípólt ,utána amikor közelebb mentem

és láttam az auráját; sötét zöld volt és csak a feje körűl. Egy ideig néztem azt' eltünk az égesz kutya ,ha úgy néztem és beláttam mögéje !

Ez elött is probálgattam embereknek negnézni ,érdekes a' dokinak sárga és a növérnek zöldös kék volt . Ezt csak kicsit láttam . Arany Laci ugyan tévutakon jár (főlleg az idegenekkel kapcsolatban) ,de vannak hasznos tanácsai is ;



2017. máj. 13. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Megadod a dílered telefonszámát?
2017. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Aztak****...

Hogyan...? Ránézel a csuklódra...

2017. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Szegény kérdező . Elmondom hogy működik ez az aura látás. Magát a rezgés fény frekvenciát látod . Az univerzum alap energiája közé tartozik. Ha rossz szándékú emberek auráját nézed az ővék mindig sötét szürke és fekete . Mert negatív és lelketlen. Kialudt a fény belőlük . Mit tanultunk fizikából ? Fény és prizmák -nékül nincs szín. Így működik az auránk . Ha fényes vagy és a lelked jó meg sokat segítesz a világnak meg túl látsz spirituálisan a korlátozott tudatosságon és a világon keresztül akkor látni fogod az aurát is teljesen . Én is látom . Az enyém fényes sárga és lila között van. Aki meg belénk akar kötni az a lelketlen .
2017. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A normál látás is a fény frekvenciájának a látása...(inkább hullámhossz).

Hogyan lehetséges véleményed szerint az egyébként is környezetünkben előforduló elektromágneses sugárzást nem érzékelni ellenben az emberi elektromágneses hullámokat pedig látni?

2017. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az újjaimon kék az aurám ,de ,ha az egészet nézem meg lila. Nem olyan bordós lila mint amit előszőr néztem hanem simán lila . Most ,hogy van ez ???
2017. máj. 13. 17:22
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
3-mas a fekete és a szürke is szín:D
2017. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát a foszforeszkáló sípolós gumikacsám auráját én is látom, félhomályban. Az is sötétzöldes :O
2017. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ufót nem láttál?
2017. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Láttam már UFO-t nagyon sokszór ,de ez most ,hogy jün ide!?
2017. máj. 14. 12:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy nezett ki?
2017. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!