Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Baljós jelek, vagy csak...

Baljós jelek, vagy csak puszta véletlen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jelent-e valamit, de most már egyre többször fordult elő fura dolog... Lehet hogy más családtagom nem vigyázott egy-két tárgyra, de hogy a saját testemben is törés volt, na ez már eléggé ijesztő, baljós... kb 1-2 hét leforgása alatt az egyik üvegkancsón egy lekerekített paralelogrammára hasonlító repedés jelent meg, mintha vágás lett volna. Amikor kevergettem benne az italt, egyszer csak kirepült az üveg darab, és kiömlött a benne lévő folyadék. Aztán jött a következő baj.. A jó 10 éve gyökér kezelt zápfogamból kitört egy darab miközben gabonapelyhet ettem. Ha ez még nem lenne elég, a kipótolt metszőfogamról szintént levált egy darab (vágás szerűen), aztán a kedvenc kis 3 dl-es korsóm köralakban tört meg VÁGÁS SZERŰEN SZINTÉN! A repedést csak akkor vettem észre, amikor megtöröltem a pohár alját, és újfent folyadék jelent meg alatta mikor elmozdítottam a helyéről. És most itt tartok. Ja mellesleg a mellkasom néha szúr mindenféle előjel nélkül főleg szív tájékon. Habár már egy páréve megbarátkoztam a gondolattal, hogy nem érdekel ha meghalok, azért még van pár dolog amit szeretnék megalkotni, hogy hagyhassak is hátra valamit. Valakinek valami ötlete, hogy miért történnek ezek? Lehet, hogy a túlvilágról akar valaki jelezni? Vagy lehet, hogy ennyire szájbarágósan akarja valaki a tudtomra adni azt a bizonyos közmondást? Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik. Hmm... Mondjuk az rátesz egy lapátra, hogy a paranormális dolgokkal foglalkozó paul street youtuber videóit is nem rég kezdtem el nézegetni. S bár utánanéztem, nem találtam sok mindent erről, csak egy hozzászólást egy másik topicban, ami leírja, hogy nagy változás, vagy szerencse, vagy balszerencse, halált jelenthet. Na most melyiket? Persze az is lehet hogy totál véletlen.

2020. ápr. 3. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
míg nem álmodsz kotlóssal, addig nincs baj. Az anyagfáradás általános jelenség. Nekem olcsón betömték a huszonéve tömött fogamat mikor letört belőle egy darab.
2020. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Toboz111 ***** válasza:
100%

Minden nézőpont kérdése. A tárgyak elhasználódnak, főleg az üvegáru "elöregszik". Hasad, törik. Ez tény. A fog "elhasználódik", a tömés is. 1-2 évente ellenőriztetni kell a fogakat, meg kell röngeneztetni, és ha szükseges tömést cseréltetni kell stb. Ebben a világban semmi nem tökéletes, elhasználódik... Alapok, biztos alapok szükségesek. A mellkas szúrást jobb lenne majd kivizsgáltatni. /Látásoddal minden rendben?/ A dolgok elodázása nem megoldás. A leírásodból úgy tűnik Neked minden fontosabb, főleg ami kint van, de így mi lesz a legfontosabbal? Veled?!

Egyébként nincsenek véletlenek.

2020. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor valószínűleg csak túldramatizálta, ezt a balszerencsés sorozatot.
2020. ápr. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!