Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Álmomban halként úsztam,...

Álmomban halként úsztam, nagyon életszerű volt, volt nektek is különlegesen életszerű álmotok?

Figyelt kérdés
Több éve volt egy annyira életszerű álmom, hogy azóta is emlékszem rá, nagyon különös volt. Valami nagy hal, vagy delfin lehettem, irtó gyorsan siklottam a vízben, éreztem, ahogy hasítom a vizet, annyira eufórikus érzés volt, szabad voltam, enyém volt a világ. Nagyon-nagyon különös volt. Sosem néztem ilyesfajta videókat, ill. nem is tudom, hogy van-e ilyen videó egyáltalán. Igazából nem szeretek úszni, nem is nagyon tudok, a max táv. amit leúszok az 1-2 hossz az uszodában. Olyan volt, mintha a hal testébe kerültem volna álmomban. Nem tudom, honnnan lehetett ez ennyire életszerű. Szerintetek? Ha másnak is volt ilyen álma, írja le, ha gondolja.

2020. jún. 5. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Volt már sok életszerű álmom.

A vízben én is sokkal szabadabbnak érzem magam álmaimban. Bár a valóságban (már) nem tudok úszni, de álmomban ezzel nincs gond.

2020. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Két féle álmot különböztetek meg.Az egyik az élvezős,a másik a figyelmeztetős.
2020. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem egy, bár az enyémekre nem jellemző a víz. Az úszás többnyire a buktató. Hallom magamat ahogy szuszogok... és az idegesít.

(-ki szuszog? Miért, s hogy képes rá a víz alatt? Én vagyok? álmodok?- felkelek és end.)

A száraz földön ilyen nincs, még a hajóban, vagy a csónakban se

2020. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én nem hallottam a szuszogásomat. Én max arra tudok felébredni ha horkolok
2020. jún. 11. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Én pont a repüléssel voltam így.

Egy teljesen átlagos szituációban ugrottam egyet és szép lassan elkezdtem távolodni a földtől, azóta is csak repülök az Ur-ánusz felett, Viszont néha ha elalszom azt álmodom hogy még mindig a földön vagyok.

2020. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: jó poén. :) értjük a viccet :) csak nem abba a témakörbe tettem a kérdést. De amúgy télleg tök jó, hogy "Ur-ÁNUSZ" :D szerintem ez egy irtó jó poén! van még ilyened?
2020. aug. 11. 08:27
 7/12 anonim ***** válasza:

És halként mit csináltál az úszáson kívül?

Történt valami?

Talalkoztal-beszéltél valakivel?

Mély sötét vízben úsztál?

Láttad magadat kívülről?

2021. jan. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem láttam kívülről magamat. másik alkalommal meg repültem, elég magasan voltam, nagyobb földterületeket láttam, nagyon gyors repülés volt.


Azóta (pont a napokban) utána olvastam/néztem ilyesminek, azt írta valaki, hogy valószínűleg vmi testen kívüli élményem volt. miért kérdezted, neked is volt ilyen álmod?

2021. jan. 8. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:

7.

Igen!

És szerintem is testen kívüli élmény lehetett. Velem olyankor történt mikor túlhajszolt voltam a munka miatt, de végre szabadságra mentem. Az nap este történt, én találkoztam is egy másik “hallal” de valahogy éreztem, hogy valójában ő sem az, nagyon kellemesen beszélt... nem is beszélt, nem tudom. Nagyon jól éreztem magam! Úgy úsztam, olyan érzés volt a vízben mintha a fellegekben lebegtem volna (és amúgy a valóságban én is csak annyira tudok úszni, hogy 5 percig talán éppencsak nem fulladok meg x”3), nagyony könnyű voltam, olyan volt mintha lefelé úsznánk de le valahogy fel lett, átfordult vagy eggyé lett, tértelen, nem értettem, de nem filóztam rajta. Nem volt állomásunk csak vitt magával a víz a világosba, melegbe és ahogy te is írtad olyan eufórikus volt, aztán egyszer csak elköszönt, az egész beszélgetésből csak erre emlékszem és erre se tisztán, mert inkább egy érzés volt, h mostmár nekem vissza kell mennem. Elkezdtem “zuhanni”/süllyedni, átfordult - konvertálódott a felénél megint és felfelé süllyedtem. Teljesen feltöltődve ébredtem, pedig még csak hajnali 3 volt. Vissza probáltam aludni, megint ezt álmodni, de azóta nem volt ilyen álmom.

Most elkezdtem az asztrálsík dolgokat olvasgatni. Lehet megpróbálom, hátha sikerül tudatosan. ^^

2021. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9: nagyon hasonlított az álmunk, annyiban tért el, hogy én nem süllyedtem/emelkedtem, csak szeltem a vizet mint egy vmi nagyon áramvonalas hal, másik alkalommal meg a madárként való repülés volt.


most kb egy hete meg egy helyen jártam, ami nagyon hasonlított anyukám lakására (anyukám 10 hónapja hunyt el :( ) és pókhálók lógtak le a plafonról, meg beázások voltak a plafonon. nagyon közel mentem a pókhálóhoz (olyan porcicás pókháló, nem egy szép szövésű új), és annyira realisztikusan, és élesen láttam minden részletét ennek, hogy most, a való életben nem tudnám tizedennyire részletesen sem elképzelni. mit tud az agyunk álmunkban, amit ébren nem?


most elkezdtem nézni a youtube-on a hatos csatorna "élet az élet után" c. műsorát, annyira szeretném hinni,hogy van valami kapocs köztünk és az eltávozottak között...

2021. jan. 11. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!