Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Édesapám hirtelen ment el....

Édesapám hirtelen ment el. Lassan 5 éve Eltelt egy kis idő azóta, hogy álmondta vele. De most éjszaka vele álmodtam, ami nagyon életszerűnek tűnt, sokat beszélgettünk és minden olyan volt mint rég. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Fogom még látni,mégha csak álmoban?
2016. dec. 30. 20:24
 1/2 anonim válasza:
Hiányzik, ennyi az oka. Nem köszöntetek el egymástól, még mindig nem dolgoztad fel vagy valami ilyesmi oka lehet. Valószínű fogsz még vele álmodni :)
2016. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1-es nem feltétlenül azért álmodhatott az édesapjával,mert hiányzik neki és nem engedte még el.Persze lehet eme okból is álmodhatott vele a kérdező.


Viszont hogy szolgáljak egy ellenérvel,4 és fél éve halt meg dédnagymamá.Semmi kapcsolat nem volt köztünk,mert igazából 2-szer ha láttam őt.Mikor meghalt igazából a híre sem rendített meg.Mondom,nem volt jobb viszony köztünk.A temetés is elmúlt,és folytatódtak tovább a monoton mindennapok.Egy éjjel aztán vele álmodtam.. az álmomban látszott rajta,hogy halott,de boldog volt.. vidám.Beszéltem vele egy picit,de semmi többet.

Felébredve aztán gondolkodtam azon,hogy amiről beszéltünk mégis hogy lehet.Teljesen valós dolgokról beszéltünk,kérdései olyak voltak,mintha csak a valóságban beszélnék vele.És emellett pont a halála utáni napokról kérdezgetett...


Lehet furcsán fog hangzani amit mondok,de szerintem ez nem csak egy sima álom volt édesapáddal.Meglátogatott álmodban,hogy tudtodra adj,hogy ott ahol van,már minden jó.


Lehet hogy mivel nem köszöntetek el,még majd találakoztok,de lehet hogy nem.Ez nem megmondható biztosra.

2016. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!