Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit gondoltok? Ez csak egy...

Mit gondoltok? Ez csak egy véletlen? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Az édesanyám talált egy emlékkönyvet egy Zsákban.Tejesen használatlan volt,a lakat még rajta volt a kulcs pedig rá volt akasztva a lakatra egy leragasztott kis dobozkába,teljesen sértetln volt.Az unokaöcsémmel ki bontottuk és az elelyébe bele volt vésve egy név.Emily Rose.Később a barátnömhöz el mentünk és horrorfilmeket keresett.Meg pillantottam a horrofilm cimét.Emily Rose horrorfilm igaz története.Interneten képeket kerestem meg iratokat és ördögűzés vagy ilyen szellemes képeket találtam Emily Rose-ról.Be vagyok ilyedve..:(
2010. aug. 5. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy létezik utolsó
2010. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

izé, ördögűzés emily rose üdvéért. G.cinagy film istenem, én is beszartam tőle, nem csodálom hogy te is parázol xD


hmm elméletileg igaz történet alapján íródott a film. hmm....

2010. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne unatkozzál. Menjél kapálni. :)
2010. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Onnan is látszik hogy fake hogy az igazi neve nem Emily Rose
2010. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Jah és a legnagyobb poén hogy az Emily Rose név csak a film főszereplője, a csajt akiről készült a kép Anneliese Michel-nek hívják.
2010. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kamu a név..
2011. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!