Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki látott már Szellemet vagy...

Angel3000 kérdése:

Ki látott már Szellemet vagy más Termèszetfeletti lènyt!?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 09:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer 14 éves koromban megtámadott egy lidérc, vagy nem tudom beazonosítani..

(ha valaki tudja mi volt ez, bátran írjon, érdekelne)

Hajnalig játszottam, utána tusoltam és az ágyban még ülve TV-ztem, amikor úgy döntöttem, h mostmár alszok, a TV-t úgy hagytam mert nem értem el a távírányítót.. a Lényeg; nem volt teljesen sötét, ledöltem az oldalamra, betakaroztam, hallottam valamit felülröl, feltámaszkodtam, felnéztem és ott volt ez a hatalmas kutya méretű VALAMI a plafonon! Hatalmas (majdnem akkora mint a teste) ovális vérfarkas-nyúl-démoni tekintetű feje, nyúlszerű teste, de az also teste hiénára emlékeztető, hatalmas hosszú ujjai meg karmai vannak, és hajas meg szőrős és sötét színű, a szemei kéken világítottak és olyan volt mintha a lelkembe-fejembe hatolna, sehová nem tudtam nézni, semmi mást nem láttam csak azt és vagy egy örökké valóságnak tűnt, lesokkoltam.

A karmai a plafonon és a szekrénysoromon csattogtak, rámugrott, azt hittem összeroppanok, a felsőtestemre helyezte a súlyát és nyomott és a szemembe nézett és közben a fejembe sikított, olyan volt mintha több hangon sikítana egyszerre, mélyen is, de főleg magas hangokon, de különbözőken. Mire végül beszorítottam a szemem és végre visszabírtam sikítani.

A szüleim berohantak és felkapcsolták a lámpát, a szekrény tetején lévő könyveim, rajzaim mind a földön, a valami eltűnt, én 1 hétig a szüleim között aludtam.

Rákerestem az interneten, hogy mi lehetett, arra jutottam, hogy egy lidérc lehetett. Kiszellőztettem, beszórtam az ágyam körbe sóval, elmondtam egy “mi Atyánkot”, imádkoztam Istenhez, hogy vigye el a gonoszt, kértem az eltávozott felmenőim, hogy vigyázzák a többi családtagomat is, hogy nehogy őket támadja meg. Azután még agy 1 hónapig kattogások, koppanások és sisegős hangokat hallottam a szobában, de én bíztam, hogy mostmár figyelnek rám és ha nem vagyok szomorú meg gyenge akkor nem tud megtámadni, 10 év telt el EZ a lény azóta se jött vissza.

2021. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

De lehet inkáb a nagyon süvítő szél hangjára vagy “szívás” hangjára emlékeztetett a sikítása*

Elöző válaszoló voltam.

2021. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21-es az a figyelő lehetett.
2021. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mi az a figyelő? O-O
2021. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ez a rajz hasonlít, csak kisebb volt a teste és ahogy mondtam állatiasabban nézett ki.

[link]

Itt azt találtam, hogy dab tsog és a leírása is stimmel. ?-?

De ezt nem értem, hogy kerül ide...

2021. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A RAKE a figyelő is hasonlóan néz ki. Nem lehet hogy ő volt az? Jó persze, hát ki a franc tudja, bármi lehetett sajnos. Amúgy nagyon ijesztő a kép. Én világgá futottam volna kínomban.
2021. jan. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Lehet igazad van, minden esterköszönöm a válaszod és

hidd el Wonny, a mai napig el fog a terror töredéke ha visszagondolok, teljesen levert a víz az előbb is amikor írtam róla.

2021. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát elhiszem...az ember nem tudhatja, hogy milyen lények léteznek. Bármi megtörténhet sajnos. Amikor az ember nem tapasztal a saját bőrén ilyet, akkor nem hiszi el. De ha egyszer megtapasztal, akkor minden megváltozik.
2021. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
28-as igy van, ahogy irtad, ha egyszer megtapasztaljuk, akkor minden változik!
2021. jan. 8. 10:35
 30/32 anonim ***** válasza:

Az ötös vagyok

Pár napja sötétbe kimentem a konyhába és a nappaliban lévő fotelben olyan mintha ült volna valaki nagyon megijedtem felkapcsoltam egyből a villanyt persze (volt egy kis fény mert a karácsonyfán az égősor bevolt kapcsolva) mióta a párom elhozta ezt a fotelt ami a halott nagyanyjáé volt ha ránézek kiráz a hideg, olyan érzésem van mintha figyelne belőle valaki. Tegnap előtt megint megemlítettem a páromnak hogy lehet oda kéne ajándékozni valakinek mert nagyon nem vagyok vele kibékülve akkor vannak ilyen érzéseim mielőtt valami rosz fog történni

Tegnap jött a telefon hogy a páromnak meghalt a nagyapja egyből rámnézett és mondta hogy úristen megint megéreztem..

2021. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!