Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A halál közeli élmények...

A halál közeli élmények mennyire lehetnek valósak? Valaki esetleg tapasztalta közületek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 19:21
1 2
 1/20 szunyo37 ***** válasza:
79%

Szerintem van valóság alapja.Nem vagyok vallásos, és nem vagyok egy felekezet tagja se. Viszont hiszek minden vallás hitében. Van aki az evolúciót tartja a teremtésnek. Én hiszem, hogy maga az ősrobbanás se volt véletlen, mert nem hiszek a véletlenekben. Az emberiség se véletlen fejlődőtt enyire fejletnek. A háttérben mozgatják a világunkat, és az univerzumot. Tehát a halálközeli élmények valósak, de van köztük kamu is, akik megakarják vezetni az embereket. Halálközeli élményem nem volt.

Viszont voltak megmagyarázhatatlan élményeim, amit mások agyiparalizisnek neveznek. Sokan félre is értik, hogy mi is az a halálközeli élmény. Számora csak az, amikor valakinek valóban le áll a keringése, és a légzése, és ebből az állapotból hozzák vissza. Mindenkinek van, aki ezen keresztűl ment, csak a többség nem emlékszik ra. Akik meg ige, azok szerintem kiválasztottak valamiért.

2021. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a valós és mi nem azt nehéz megállapítani. Nekem volt 2 balesetem amit csodával határos módon karcmentesen megúsztam. Az életfilm teljesen kiértékelve lepörgött másodpercek alatt ami nagyon valóságos és részletes volt. Az elsőnél egy rövidebb verzió, a második esetnél már nagy komoly és részletes volt. Alagútélmény és társai nem voltak csak életfilm.

Itt tudsz róla olvasni:

[link]

2021. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Halálközeli élményt még nem tapasztaltam meg.Bár nem is volt eddig még sokszor rá alkalmam.Egyszer leestem a szikláról hegymászás közben,de csak annyira emlékszek hogy jó érzés volt zuhanni,mármint a súlytalanság volt jó zuhanás közben,aztán eszméletvesztés.Háromszor elütöttek kocsival,de egyből sötétség volt,megint eszméletvesztés,kétszer pedig kihűlés miatt szállítottak be a kórházba,de azelőtt se éreztem semmit hogy fáznék,csak elaludtam,és már a kórházi ágyon ébredtem fel.
2021. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:Nem is,most jut eszembe,4-szer ütöttek el,a 2.-nál majdnem tényleg ott is maradtam,ha haverom nem lép közbe és állítja le a csávót,mert át akart hajtani a fejemen.
2021. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Hallucináció. Nem valós, csak képzelgés.
2021. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
5-ös. Te vagy a ezotéria rovat minden csak hallucináció és képzelgés főpapja. xD
2021. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
A jelenlegi tudomanyos allaspont mondja ezt, nem en. Az, hogy ti letagadjatok, meg nem jelenti azt, hogy nem ez az igazsag. :D
2021. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Ja, csak te kijelented magabiztosan szinte mindenre azt hogy hallucináció és képzelgés, mi pedig fenntartjuk a lehetőségét hogy ez egy valóságos dolog annak ellenére hogy a tudomány jelenlegi nagyon korlátozott tudásával, csak részben bizonyította hogy ez akár lehet valóság is. Ez a hatalmas különbség és messze van letagadástól. Ezt nyitottságnak hívják ami ellenpárja a korlátoltságnak. :-)
2021. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Értem. Nem zavar, mindenki abban hisz, amiben akar.
2021. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Értem. Ha csak hiszed hogy minden hallucináció és képzelgés az teljesen rendben van.
2021. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!