Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Pár év telekinetikus energia...

Pár év telekinetikus energia gyakorlás után megijedtem attól amit eltudok vele érni.Ki gyakorolja még a telekinézist?

Figyelt kérdés

Agykontrollal kezdtem majd rájöttem ha a göndölatoknak hatása van a világra, a konkrét tárgyakra is van.

Elsőnek elolvastam pár témába vágó könyvet, reiki, chi meg chikung is volt benne.

Elkezdtem gyakorolni.

Elsőnek jött a tollpihe reptetés asztalon, majd bura alatt.Utána a pszi kerék, bár ez egyszerű volt, később búra alatt is megtudtam úgy pörgetni, hogy leugrott a helyéről.Ezekkel sokáig gyakoroltam majd később komolyabb dolgokat akartam kirpóbálni.

Elsőnek műanyag edényekbe benyomódást kelteni, ezeket már nehezebb volt előidézni.Később az aluminiumból és könnyűfémekből készült tárgyak volt amikre tudtam hatni ilyen erővel.

Majd eljött az egy hónappal ezelőtti időpont.

Mérges voltam valakire tudtam biciklivel megy mindenhova.Tudtam mikor végez a melóban a közeli parkba voltam egy ideig koncentráltam hogy ahogy elindul durrdefektet kapjon.

Szegény elindult durrant egy hatalmasat a kereke, úgy megijedt hogy még a bicikliről is leugrott.

Aki gyakorol még ilyen erőkkel meddig jutott?

Miket gyakorol?



2021. márc. 3. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Göndölatoknak hatása van a világra? Arra figyelj hogy az agyad ne durranjon el :-) Egyébként, hajrá!
2021. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Igazán kár, hogy már nem kapsz egymillió dollárt a paranormálids képességeid bizonyításáért!

[link]

2021. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 SZücsöm ***** válasza:
80%
Hát kérdező ha ilyen jól megy akkor a youtube a barátod, lehet feltölteni a videókat.
2021. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Göndölatok-gondolatok

Megszokásból írtam azt nem olvastam vissza így is értette szerintem mindenki, de köszi hogy kiemelted!

2021. márc. 3. 20:49
 5/15 Grimfox ***** válasza:
100%
Le tudnád írni, milyen folyamatot viszel végig, ami létrehozza a kívánt jelenséget? Nem kell hosszan, részletekbe menően, csak röviden, hogy milyen módon koncentrálsz, mit használsz energiaforrásnak, mit használsz közvetítésre(közvetítő közeg), és hogy alakítod az energiaforrást kinetikus energiává?
2021. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5mm-es kazánlemezt telekinetikusan galacsinná gyúrom. Alufóliával kezdtem és most itt tartok.
2021. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögkereket kegyetlenül tudom forgatni a szememmel,arra koncentrálok hogy szaladjon a hörcsög.Kegyetlenül tekeri.
2021. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Több fórumon olvastam ilyet,hogy aki ilyen tehetséggel rendelkezik olyan helyre kell mennie,ahol mechanikus módszerekkel játsszák még a szerencsejátékokat pl kaszinókba.

Ilyen próba fel mozdulnék el.

Több ilyen fórumon volt, hogy sokan roulette asztalon nyerték így a legtöbbet.

Olyan ember vagy embereket keresnék, aki szintén gyakorolnak ilyen módszerrel, kisebb nagyobb sikerrel.

Módszerről kicsit írok, de az egészet nem akarom leírni, jó volna használni meg tanulmányozni még, kitudja milyen lehetőségek vannak még ebben az erőben.

2021. márc. 3. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak zárt búra alatti, pszi-kereket láttam megforgati egyik haveromat. A rulettet egy kicsit túlzásbak érzem. De ha ez ebben a formában működne, a kaszinók is alkalmaznának ilyen képességekkel rendelkező embereket.
2021. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Grimfox ***** válasza:
72%
Pedig a rulettes kísérlet még nem is annyira elvont. MikroPK kísérleteknél kockadobásokat, és hasonló eseményeket befolyásoltak az alanyok. Voltak az 1 a 6-hoz esélynél kisebb kísérletek is például lehulló golyók eloszlásának befolyásolásánál. Elég sok esetleírás, és kísérleti eredmény gyűlt erről össze. A 20. század közepe táján, egészen a nyolcvanas évekig sokat vizsgálták a témakört. Nem csak tanulmányok, de könyvek is születtek az eredményekről. L. E. Rhine több könyvet is írt a kutatásairól.
2021. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!