Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tegnap hajnalban arra ébredtem...

Tegnap hajnalban arra ébredtem, hogy valaki borzasztó erőszakosan kopog az ablakon. Bejutni igazából senki sem tud a kapun. Félek elaludni azóta. Lehetett valami megmagyarázhatatlan?

Figyelt kérdés
Elég biztonságos faluban illetve közösségben élek. A házunkoz elektromos kapu van,és van kamera is ( igaz a igaz a kamera rendszer átmenetileg nem rögzített felvételt bizonyos probléma miatt). A földszinten aludtam,a sötétítő függöny nem lett behúzva,a falon lévő LED dísz világítás is úgy maradt. Aztán 03:30 körül arra riadtam,hogy valaki veri az ablakot, üti mint egy bolond. Meg se mertem mozdulni. A szoba előtt egy feljáró terasz van. Ablak alatt asztal stb. Jól át kellett hajolnia valakinek,hogy kopogjon. Esküszöm arra is gondoltam, nem e bentről kopogtak. A házban rajtam kívül még ketten aludtak fent az emeleten, senki sem hallott semmit. Azóta nem merek egyedül aludni, sőt abban a szobában sem. Erőszakosak és durvának hatott a kopogasz,és éreztem,hogy figyel valaki. Történt már ilyesmi mással is?
2021. márc. 23. 01:24
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*kopogás
2021. márc. 23. 01:26
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Igen, alvási paralízis része, dörömbölést hallasz és kb halálra rémülsz.

Vagy hülye kölykök szórakoztak.

2021. márc. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem szórakozott senki. Felébredtem a kopogásra,és még utána is kopogtak,amikor már éber voltam. Alig mertem elnyulni a világítás tàvkapcsolójáért! Éreztem és tudtam,hogy figyel valaki az ablakból.
2021. márc. 23. 02:46
 4/31 anonim válasza:
100%
Miért nem ebresztetted fel a többieket?
2021. márc. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon para. Nálunk nem az ablakot, hanem a falat utötte valaki/valami, a kazánházban. Mikor ide költöztunk kissé a várostól kívul eső tanyára, akkor voltak ilyen jelenségek. Eleinte azt hittem a felújítás miatt dubögtetik a falat, milyen állapotban van. Aztán volt, hogy pont a kazánházban álltam, mindig 3 dubbenés egymás után, volt hogy naponta egyszer történt. Kinéztem egyből de már gyanús volt a többedik nap után, hogy nem a párom vizsgálja a falat :D És érdekes én ezt nappal hallottam, sose éjjel, pedig a hálószoba fala a kazánházzal határos, volt hogy párom is fultanúja volt, de ő mintha nem is akarná az ilyen megmagyarázhatatlan dolgokat elfogadni, inkább nem foglalkozott vele.

Mondjuk én nem féltem attól hogy mi okozza ezt. Kamerák akkor még nem voltak. Végul abbamaradt a jelenség. Majd sajnos egy családi tragédia/haláleset után nem sokkal egy közelebbi falon hangzott fel nagyon erősen a dubögés egyszer 5 dubbenés. Ez este 8 körul volt. Azóta megint csend van.

2021. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
madár csőre
2021. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Utolsó jelenség ugye nemrég történt, van kamera de arra a falra nincs irányítva :D Pech. Aztán persze ki is néztunk, kutya meg se nyikkant pedig az ha bármi mozgást lát ugat.
2021. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

"Nem szórakozott senki"

Honnan tudod, ha nem is nézted meg?

2021. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Lehetett valami kisállat...madár, esetleg nagyobb rovar, ami többször nekiment az üvegnek, ment a fényre.
2021. márc. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Azért nem szóltam,mert be voltam sz.rva. Annyira megijedtem,hogy megmozdulni nem mertem. Még a telefonért sem mertem elnyúlni ami az ágy tamlajan volt! Tudtam és éreztem ahogy néz,bamul ez a valami! És nem állat volt! Ez rendesen,erőteljesen verte át ablakot.
2021. márc. 23. 08:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!