Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hiszel a szellemekben, abban...

Hiszel a szellemekben, abban hogy egy elhunyt lelke itt maradhat a halála után?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy ideig csak.
2021. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%

Ha az elhunyt nem váratlanul halt meg (baleset, öngyilkosság, esetleg gyilkosság esetén) akkor a lelkét már várják egy másik dimenzióban, ilyen esetben csak néhány napig vagy hétig marad itt a lélek a szerettei közelében.


A többi, hirtelen halál esetén bizony gyakran előfordul, hogy itt reked egy lélek a földön hetekig, hónapokig, vagy évekig (hallottam évtizedekről is), mert az ő lelkét nem várja senki, és csak bolyong itt a földön amíg vagy egy segítő lélek vagy egy sámán meg nem mutatja neki a másik dimenzió szintre vezető utat. Persze valahogy egy sámánhoz is el kell jutnia egy léleknek, ilyen esetben gyakran előfordul, hogy erre felhasználja egy volt szerettjét, hogy az menjen el egy sámánhoz és a szellem így jut végül el egy olyan személyhez aki segít neki eljutni a cél dimenziós szintre.

2021. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
2-s válaszoló nézeteit osztom.És sámán vagyok.
2021. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Lélek Nem marad itt halál után, nem bolyong a földön, és az idő egy illúzió ami csak az élőkre van hatással. A szellem nem ugyanaz mint a lélek.
2021. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2021. márc. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nizijozsef válasza:
52%

az én nagynéném 2000.03.31.-én halt meg. Halála után pár nappa álmodtam vele

( ő nevelt gyerek korom óta ). Megszólalt a vezetékes telefon ( ami akkor már nem létezett, mert megszüntettük ). Felhívtak a halottasházból, hogy a halott elindult önhöz vizet inni. erre megszólalt a csengő ahogy letettem álmomban a telefont. Álmomban ott állt az ajtó előtt. Mondta tudom hogy nem jöhetek vissza csak jöttem egy kis vizet inni utoljára.Utána 6 év után tudtam végleg elengedni. azóta nem jár vissza még emlékemben sem.

2021. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, de mióta meghalt a sógor nőm különös elektromos töltést érzek a mellkasomban.
2021. ápr. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megedhet az ilyesmi!
2023. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!