Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Fél 6-kor felkeltem, kivittem a kutyát, reggeliztem, kávéztam stb. Volt még szabad 1 órám, szóval vissza feküdtem, hogy addig pihenek egy kicsit. Na, amikor becsuktam a szemem, akkor hallottam egy hangot, mintha a fülembe mondta volna valamit, annyit értettem, hogy "Szia, azt szeretném..." és innentől nem értettem semmit, zavaros volt. Ez után, felugrottam és megkérdeztem, "kiaz?!" (nem aludtam, tv nem ment a házban) Fiatalos, kislányos hang volt. Valamennyire hiszek a paranormális dolgokban, de elfogadom a válaszokat.

#hang #para #Fülembe nondta #Nem képzelgés
2021. márc. 30. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló már, talán,igazából leginkább akkor, mikor fekvő helyzetben voltam és tele volt a fejem egy stresszesebb nap vagy esemény után. De kristálytiszta, hogy ez csak fejben volt.

Szerintem ne gondolkozz rajta túl sokat, megesik egyszer-kétszer ilyen az emberrel, el kell fogadni. Gondolom nem ez az első "paranormális élményed", szoktak ilyen apróbb dolgok lenni szerintem mindenfele😅

2021. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SSzabcsikaa válasza:
100%
Szia. Velem is volt már hasonló de minél kevesebbet foglalkozol vele annál kevesebbszer fog ez előfordulni.
2021. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valóban nem ez az első paranormális élményem, ennél volt "durvább" is. De ilyen amit leirtam, azaz első ilyen volt kicsit be paráztam, hogy mi ez, de akkor elengedem. 😄

Köszönöm a válaszod.

2021. márc. 30. 11:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően három féle dolog lehet, az egyik hogy félig álom állapotban voltál, és ez álmodban történt, de félig már ébren voltál, ezért nagyon valóságos volt.

Lehetett ez egy szellemi entitás kedves megszólalása, aki látta hogy egy pillanatra fogékonnyá váltál a két világ közötti kommunikációra.

A harmadik lehetőség, hogy a tudatod kitágult, és nem korlátozódott a hallásod a fizika tested érzékszerveire, lehet egy szomszédot hallottál, aki valahol épp beszélt valakihez.

Mindhárom valós lehetőség, de lehet mások még többet is tudnának mondani.

2021. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4es hozzászóló második lehetőségét tartanám valószínűnek. Hatodik érzék Bruce Willissel megvan? Amikor a kisfiú azt tanácsolja neki, beszélj hozzá az álmában? :)
2021. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3 az első lehetőség kivételével, nem is tudtam, hogy lehetnek ilyenek, nagyon érdekesek és elgondolkodtató, köszönöm. :)


#4 még nem láttam azt a filmet, de mindenképpen megfogom nézni. :)

2021. márc. 31. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Lehetett ez egy szellemi entitás kedves megszólalása

Így van 4/6 anonim


:)én tegnap álmodtam saját magammal beszélgettünk furcsa mod tanácsot kért ,Nagy gond lenne ha ujjá születnél? mert én most nem akarok.

A tanácsom ez volt ((( mindennek eljött az ideje))

2021. ápr. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2021. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én alapvetően a macskámmal alszom és fél álomba volt olyan, hogy éreztem amint megváltozik a légzése és elkezdett hangosan sziszegni. Akkor egy picit megijedtem és észrevettem hogy pár centivel az ágy felett lebegek. Még csak egyszer történt ilyen paranormális élményem nagyon furcsa volt főleg úgy hogy tudtam hogy ébren vagyok.
2021. ápr. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!