Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » MI lehetett ez?

******?! kérdése:

MI lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nemrég kórházba kerültem, hogy mióta vagyok kórházbab már őszintén nem tudom. Nem számolom a napokat. Hogy odakint mi van? Azt sem tudom, de elnézve a kórházat nagy a káosz lehet vagy zombiapokalipszis. Sajnálni nem sajnálok senkit, mert nem tudom hogyan kell feleslegesen érzelmeket nyilvánítani, mellesleg nem is fizetnek érte. Nemrég kaptam egy szomszédot, női szomszéd, alig várom már, hogy mikor fog átöltözni, de néhány nap után kezdek gyanakodni, hogy VIP öltözője van. Tehát a kérdés? Ma este valami paranormálist észleltem. Egy cellatárstól (kórházi beteg) kértem egy szál cigit és kimentem dohányozni. Nem szoktam dohányozni, de gondoltam leépítem a tüdőmet és a cellatársnak segítek egy szál cigivel egészségesebbnek lenni. Akkor láttam este kint egy nőt táskával a kezében, amint átkel a zebrán. Elkezdtem köhögni a cigitől és lehajoltam majdnem elesve, végül is még mindig gipszbe van a lábam... Mikor felnéztem a táskás nő eltűnt, mintha szellem lenne. Készültem visszamenni a cellámba köszöntem néhány cellatársnak, a hátuk mögött átkozva őket, gondolva magamban : "Magyarországon ilyen sokan akarnak tüdőrákban meghalni?" végül is a létszám-leépítés nem rossz ötlet. Ezután egyedül egy folyosón fura hangokat hallottam pislákoló lámpák közben. <<-- akárcsak egy horrorfilmben. A hangok forrását igazán nem tudtam megállapítani, azonban ezek a hangok nagyon idegesítőek voltak... Mintha nyúznának valakit. Kiabált, sikítot, de úgy, mint a horrorfilmekben. Azután rejtélyes módon elhallgatott. De melyik film is volt az? Talán a Mamában hallottam ilyen hangokat? Vagy a Démonok közöttben? Nagyon fáradt voltam már, ekkor jött velem szembe a táskás nő... És ement mellettem... A járása kissé fura volt, hogy is mondjam...? Egyszer láttam egy filmet, az Addams familyt, abban járt így az nő, aki az "anya" szerepét játszotta. Az automatában vettem magamnak egy kávét és megittam, de nagyon rossz izé volt. Mentem a cellám felé, velem szemben toltak egy hordágyat... Egy nő volt, jobban mondva az a nő, a táskás. Kérdeztem az egyik nővért, hogy mi van azzal a beteggel és hogyan sérült meg? A nővér mondta, hogy pár órája elütötte egy autó, amit átkelt a zebrán. ....? Szótlan voltam. Alig pár perccel azelőtt láttam a nőt, méghozzá kétszer is.

Mi ez? Vajon mi volt a táskájában? Épségben van a táska? Este 11 után melyik boltban volt soppingni ez a nő? Ezeken gondolkoztam.


2019. aug. 18. 08:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*Soppingolni... "
2019. aug. 18. 08:28
 2/23 A kérdező kommentje:
Ó... Most sincs válasz? Mindegy. Kezdem írni a naplómat: először is minek raknak mellém női szobatársat? Nem félnek, hogy... A kórházakban így szokás? Nem tudok eligazódni. Nem volt üres szoba, igaz? Még mindig nincs tv-m és nem ehetek jégkrémet. A telefonomon nem rég láttam egy filmet, de kamerás volt nagyon rossz minőségű. Nagy kár pedig jó film volt.
2019. aug. 18. 08:55
 3/23 A kérdező kommentje:
Új WiFi-t találtam, de nem tudom a jelszót. Vajon mi lehet a jelszó? Kié lehet lehet a WiFi?
2019. aug. 18. 08:59
 4/23 A kérdező kommentje:
A produktív billentyűzet nagyon bosszantó, hol lehet kikapcsolni?
2019. aug. 18. 09:00
 5/23 A kérdező kommentje:
9:02 van, már órák óta fent vagyok úgy tűnik nagyon unalmas nap lesz.
2019. aug. 18. 09:03
 6/23 A kérdező kommentje:
Mit kéne írjak még?
2019. aug. 18. 09:03
 7/23 A kérdező kommentje:
Nincs fb-m.
2019. aug. 18. 09:04
 8/23 A kérdező kommentje:
Ó, úgy tűnik ügyes vagyok. Megvan az új WiFi.
2019. aug. 18. 09:06
 9/23 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérni a nővérkét, hogy vegyen nekem jégkrémet vagy egy fagyit.
2019. aug. 18. 09:07
 10/23 A kérdező kommentje:
Most direkt ezt hallgatom, hogy mindenki ébredjen fel. Hogy mernek tovább akadni, mint én? https://www.youtube.com/watch?v=Ce0C_zE0uNU Bárcsak lenne egy hifim!
2019. aug. 18. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!